مجله زندگی

طرز تهیه آب اسفناج خوشمزه و مفید با سیب و موز و ساقه کرفس

طرز تهیه آب اسفناج خوشمزه و مفید با سیب و موز و ساقه کرفس

آب اسفناج یکی از انواع آبمیوه ها می باشد ولی با این تفاوت که این آب اسفناج بسیار مقوی و مغذی بوده و شما می توانید با انواع میوه ها این آبمیوه خوشمزه را در منزل تهیه کنید

طرز تهیه آب اسفناج خوشمزه و مفید با سیب و موز و ساقه کرفس

طرز تهیه آب اسفناج

آب اسفناج یکی از انواع آبمیوه ها می باشد ولی با این تفاوت که این آب اسفناج بسیار مقوی و مغذی بوده و شما می توانید با انواع میوه ها این آبمیوه خوشمزه را در منزل تهیه کنید و برای روزهای گرم تابستان استفاده کنید و همچنین این آب اسفناج برای ایام ماه مبارک رمضان نیز بسیار مقوی است و مفید برای ورزشکاران و کسانی است که از رژیم لاغری خاصی استفاده می کنند به آن ها کمک خواهد کرد تا متابولسیم بدن را افزایش دهند و زودتر لاغر شوند. اما نوشیدنی آب اسفناج در سراسر دنیا بسیار محبوب است این نوشیدنی سبز رنگ از خواص زیادی برخوردار است زیرا سرشار از آنتی اکسیدان می باشد، به سلامت چشم و پوست و مو کمک می کند، کاهش فشار خون و مناسب برای افراد دیابتی مناسب است. امروز در پارسی دی آب اسفناج با سیب و موز و ساقه کرفس را به شما آموزش خواهیم داد با ما همراه باشید.

ابتدا اسفناج را به همراه ساقه آن خوب بشورید برای شستن بهتر اسفناج بهتر است آن را داخل یک لگن ریخته و چندین بار آبش را تعویض کنید تا تمیز شود سپس آبکش کنید و کنار بگذارید.

سپس ساقه اسفناج را کمی خرد کنید و می توانید به دلخواه اسفناج ها را کمی خرد کنید تا به دستگاه شما فشار کمتری وارد شود. سیب را نیز با پوست به قطعات کوچکتر تبدیل کنید.

تمام مواد خرد شده را به همراه آب داخل مخلوط کن ریخته و دستگاه را روشن کنید و صبر کنید تا مواد به خوبی پوره و یکدست شوند سپس در انتها آبلیمو را اضافه کنید و بگذارید چند دقیقه دیگر میکس شوند به همین راحتی آب اسفناح ما حاضر است آن را داخل لیوان ریخته و با لیمو و اسفناج تزئین کنید. نوش جان

ابتدا اسفناج و ساقه آن را شسته و کمی خرد کنید. موز و آناناس را خرد کرده و برای ۱ ساعت در فریزر قرار دهید تا یخ بزند.

همه مواد خرد شده را به همراه موز و آناناس و آب و یخ داخل مخلوط کن ریخته و دستگاه را روشن کنید تا مواد به خوبی یکدست و پوره شوند سپس مخلوط به دست آمده را داخل لیوان ریخته و خنک بنوشید.

همچنین ببینید  

منبع

طرز تهیه آب اسفناج خوشمزه و مفید با سیب و موز و ساقه کرفس
parsiday.com

دکمه بازگشت به بالا