زندگی

ببینید

-

ببینید

کلیپ و تصاویری از یک جنازه مقابل بیمارستان نظام مافی شوش به صورت گسترده در فضای مجازی منتشر و از رسیدگی نکردن کادر درمان یا اورژانس به این فرد انتقاد شده بود. منبع: رکنا

ببینید

کلیپ و تصاویری از یک جنازه مقابل بیمارستان نظام مافی شوش به صورت گسترده در فضای مجازی منتشر و از رسیدگی نکردن کادر درمان یا اورژانس به این فرد انتقاد شده بود. منبع: رکنا

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شوش امروز در اطلاعیه‌ای درباره رهاشدن یک جنازه مقابل بیمارستان نظام مافی این شهرستان اعلام کرد: همانطور که در تصاویر منتشره در این فیلم مشخص است، این فرد در کنار ورودی قدیمی بیمارستان و خارج از محوطه بیمارستان توسط فرد یا افرادی ناشناس در حالی که ظاهرا و طبق تصاویر فاقد علایم حیاتی بوده، رها شده است. این اطلاعیه می‌افزاید: هیچ‌یک از کارکنان بیمارستان از این مساله اطلاع نداشته‌اند با این وجود بلافاصله پس از اطلاع در صحنه حضور یافته و فرد را به اورژانس بیمارستان منتقل کردند اما متاسفانه پس از معاینات دقیق پزشکی مشخص شد که زمان طولانی از مرگ این شخص گذشته است از این رو پس از هماهنگی با مراجع قانونی جسد شخص مذکور به سردخانه منتقل شد. در این اطلاعیه تاکید شده است: در این دروازه هیچ‌گونه رفت و آمدی صورت نمی‌گیرد و سال‌هاست که ترددی از این مسیر انجام نمی‌شود. به نظر می‌رسد افرادی که در مرگ این شخص نقش داشته‌اند با علم به این مساله و برای انحراف افکار عمومی به این صحنه‌سازی روی آورده‌اند که از مراجع ذی‌صلاح تقاضا می‌شود برای جلوگیری از تخریب چهره قهرمانانه مدافعان سلامت در ذهن مردم و تضییع زحمات این قشر زحمتکش، ابعاد پنهان این قضیه را هویدا سازند.

264 262

جاذبه‌ها و فرهنگ‌های متنوع ایران باعث شده طی سال‌های اخیر، ایده به نمایش گذاشتن این تنوع در فضاهای مختلف، رایج شود. اگر به باغ ایرانی یا ایران مال رفته باشید به نوعی این ایده را می‌بینید که هر کدام در قالبی به تصویر کشیده‌اند؛ مثلا در باغ ایرانی نماد شهرهای مختلف ایران به صورت مینیاتوری به نمایش درآمدند و ایران مال، بعضی نمادهای مهم و دیدنی ایران را در قالب مجلل، بازسازی کرده است. همه این کارها برای این است که یادمان باشد در چه فرهنگ ملوّنی زندگی می‌کنیم و هر جا که سر می‌کشیم، یک شگفتی نمایان می‌شود.

مرحله جدید ثبت نام متقاضیان دوره عالی مدیریت پروژه دانشگاه تهران آغاز شده است و علاقه‌مندان این حوزه پرکاربرد می‌توانند در این دوره نام‌نویسی نمایند.

منبع

ببینید
www.khabaronline.ir

دکمه بازگشت به بالا