زندگی

سوراخ کردن گوش و پیرسینگ بینی

سوراخ کردن گوش و پیرسینگ بینی

سوراخ کردن گوش و پیرسینگ بینی

سوراخ کردن گوش یا پیرسینگ گوش (ear piercing) یکی از آن ترندهای مد است که هرگز از مد نمی افتد.

دیگر افراد در هر گوش یک سوراخ ندارند چون افراد همیشه به دنبال مد می روند . امروزه بعضی از افراد چندین پیرسینگ گوش دارند.

امروزه علاوه بر خانم ها ، پیرسینگ گوش در بین پسران نیز محبوب شده است. شاید این مورد از نظر پسرها بر طبق مد امروزی باشد اما پزشک متخصص این کار نظر متفاوتی دارد.

متخصصان پوست و مو هشدار می‌دهند که سوارخ‌ کردن لاله گوش خطرناک است و بهترین مکان برای سوراخ کردن گوش همان نرمه گوش است.

و مورد دیگری که باید مد نظر قرار گیرد ، مراجعه به متخصص سوارخ کردن گوش در محیطی کاملا بهداشتی می باشد.

اگر شما دوست دارید گوش خودتان و یا دختر کوچولویتان را سوراخ کنید و بتوانید چند تا گوشواره زیبا به گوشتان بیاویزید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا توصیه‌هایی را برای سوراخ گوش بخوانید.

دکتر کامبیز هرمان مقدم ، متخصص سوارخ کردن گوش در یوسف آباد تهران

شماره تماس :  ۰۲۱۸۸۲۱۳۲۱۸

سوراخ کردن گوش و پیرسینگ بینی

نرمه گوش که همان قسمت پایینی گوش‌ است، جایی است که برای سوراخ کردن گوش (ear piercing) نشانه می‌رود تا لحظاتی بعد یک جفت گوشواره طلا در آن برق بزند. این ناحیه یکی از بهترین نواحی بدن برای آویزان‌کردن آویز و گوشواره است.

این روزها مادران کمتر گوش دختربچه‌شان را در خانه سوراخ می‌کنند. ولی به هر حال، برای سوراخ‌کردن گوش کودکان بهتر است مراکز درمانی مجاز را که از استریل بودن وسایل و تجهیزات آن مطمئن هستید، انتخاب کنید زیرا امکان انتقال هپاتیت، ایدز و کزاز با وسایل آلوده وجود دارد.

نکته دیگری که نباید فراموش کنید، این است که پیش از سوراخ‌کردن گوش کودکتان، او را حتما نزد پزشک ببرید و از او راهنمایی‌های لازم را بگیرید.

سوراخ‌کردن گوش (ear piercing) در شرایط استریل در مجموع عملی‌ کم‌خطر است اما در مورد بعضی از افراد که مستعد عفونت هستند؛ مانند بیماران دیابتی یا افرادی که کورتون مصرف می‌کنند یا افرادی که بیماری‌هایی دارند که خونشان به راحتی منعقد نمی‌شود و احتمال خون‌ریزی در آنها بالا است یا افرادی که داروهای ضد انعقاد خون مصرف می‌کنند، ممکن است این مساله دردسرساز شود و بهتر است پزشک در این موارد نظارت دقیق داشته باشد.

دکتر کامبیز هرمان مقدم ، دارای کلینیک تخصصی در یوسف آباد تهران جهت سوارخ کردن گوش هستند.

شماره تماس :  ۰۲۱۸۸۲۱۳۲۱۸

گوش سوراخ کردن یکی از کارهای بسیار رایج و معمول بین خانم‌هاست. البته این کار از زمان‌های قدیم رایج بوده است، منتها با روش‌های سنتی.

این روزها، وسایل انجام دادن این کار پیشرفته‌تر شده است و چند دقیقه هم بیشتر طول نمی‌کشد؛

برخی افراد هم از این امکان استفاده و چند سوراخ در گوش خود ایجاد می‌کنند تا تمام گوشواره‌های مورد علاقه خود را همزمان در گوش داشته باشند!

توصیه‌های ایمنی  و بهداشتی برای سوراخ گوش یا پیرسینگ گوش

البته اگر مراقبت‌های لازم بعد از این عمل ساده را درست انجام ندهید؛ چند گوشواره که هیچ، حتی یک گوشواره را هم نمی‌توانید در گوش خود نگه دارید؛ پس تا وقتی که زخم گوش‌هایتان کاملا خوب نشده است، به این موارد توجه کافی داشته باشید:

دکتر کامبیز هرمان مقدم ، متخصص سوارخ کردن گوش در یوسف آباد تهران

شماره تماس :  ۰۲۱۸۸۲۱۳۲۱۸

پیرسینگ بینی یا سوراخ کردن بینی (nose piercing) دارای انواع مختلفی اسـت، عده ای از مدل ها توسط سوراخ های دائمی و توسط دکتر انجام شده و سپس جواهرات مختلف هم چون حلقه، زنجیر و سنگ ها از سوراخ ایجاد شده عبور داده خواهد شد. عده ای از انواع مدل پیرسینگ بینی یا سوراخ کردن بینی نیز بـه صورت چسبی بوده و عده ای از آن ها بدون سوراخ و چسب و بـه صورت موقتی قرار خواهند گرفت.

تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا توصیه‌هایی را برای سوراخ کردن بینی بخوانید.

برای پیرسینگ های بدون سوراخ میتوان از انواع حلقه ها استفاده کرد، این حلقه بر روی خود دارای فضای باز کوچکی هستند و زمانیکه آن ها را بر روی پره های بینی قرار میدهید بدلیل فضای باز کوچک تعبیه شده بر روی خود از بینی شـما نخواهند افتاد.

پیرسینگ بینی چسبی

زمانیکه اقدام بـه پیرسینگ میکنید باید متخصصی بسیار مجرب را انتخاب کنید چرا که میزان دردی کـه تحمل خواهید کرد کاملا بـه تبحر متخصص شـما بستگی خواهد داشت. همچنین محلی که برای انجام این کار به ان مراجعه می کنید ، باید از لحاظ بهداشتی و وسایل قابل استفاده برای سوارخ کردن گوش تمیز باشد . کلینیک دکتر کامبیز هرمان مقدم دارای شرایط و دستگاه استریل کننده لوازم پیرسینگ لب ، گوش و بینی می باشد.

اطلاعات بیشتر درباره سوراخ کردن بینی را از لینک مقابل آن ببینید.

لازم به ذکر است سوزنی که در این کلینیک برای سوراخ کردن لب و بینی و گوش استفاده می شود ، سوزن آمریکایی است که بدون ایجاد حساسیت می  باشد در صورتیکه ممکن است افراد دیگر از سوزن های چینی که باعث بروز حساسیت می شود ، استفاده کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شماره تماس :  ۰۲۱۸۸۲۱۳۲۱۸

روستای نگل در کردستان و قرآن تاریخی آن

بررسی علت خراب شدن یخچال و نحوه جلوگیری و رفع آن

شرایط اخذ اقامت دائم کانادا

تزیین سیسمونی نوزاد دخترانه و پسرانه ۱۴۰۰ جدید

با انواع مدل آستین مانتو، بیشتر آشنا شوید!

داستان لوگوی برندهای معروف لباس

چطور کتاب‌هایی برای خواندن انتخاب کنیم؟

نکات ضروری برای نگهداری از لوازم خانه

راهنمای کامل خرید صندل تابستانی

استفاده از بام سبز و دیوار سبز در طراحی ویلا چه تاثیری بر رطوبت و دمای محیط می…

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات من را ذخیره کن تا در آینده نیازی به ورود اطلاعات نداشته باشم

منبع

سوراخ کردن گوش و پیرسینگ بینی
delbaraneh.com

دکمه بازگشت به بالا