زندگی

عناوین پربازدید علمی و پزشکی در ۱۷ خرداد

عناوین پربازدید علمی و پزشکی در ۱۷ خرداد

اگر امروز موفق به رصد اخبار علمی و پزشکی نشده‌اید، در این بسته برترین اخبار پزشکی از نگاه کاربران را دنبال کنید.

عناوین پربازدید علمی و پزشکی در ۱۷ خرداد

به گزارش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، در این بسته خبری از واکنش وزیر علوم به طرح شکایت از همتی و آخرین آمار کرونا در ایران گفته‌ایم.

علائمی که به آقایان می‌گویند سلامتتان در خطر است!مطابق با تحقیقات صورت گرفته بروز برخی علائم در مردان مواردی هشدار دهنده برای سلامت آن‌ها است.

علائم کمبود استروژن در زناناستروژن در بدن مردان هم تولید می‌شود، اما مقدارش در زنان بیشتر است و کمبود آن در بانوان علائم خاصی دارد.

واکسن کرونا در کدام بیماری‌ها موثر نیست؟محققان دانشگاه جانز هاپکینز در جریان مطالعات اخیر خود دریافتند واکسن کرونا در برخی بیماری‌ها تاثیر محافظتی چندانی ندارد.

واکسیناسیون کرونا در دوران بارداری و شیردهی اشکالی ندارد/ می‌توان در دوران قاعدگی واکسن زد؟رئیس کمیته اپیدمیولوژی کووید١٩ گفت: زدن واکسن کرونا در دوران شیردهی زنان، هیچ خطری برای سلامت کودک شیرخوار ندارد.

آموزش‌های مهارتی؛ شاخصی برای توسعه یافتگی کشور‌ها/ لزوم توجه به نیرو‌ی انسانی ماهریکی از ابعاد مهم برای توسعه هر جامعه‌ توجه به سرمایه‌های اجتماعی و نیروی انسانی ماهر است.

بررسی مسیر توسعه یافتگی در مناظره باشگاه خبرنگاران جوانامروز شاخص‌های مسیر توسعه یافتگی در برنامه مناظره باشگاه خبرنگاران جوان بررسی شد.

واکنش وزیر علوم به طرح شکایت از همتیغلامی به بیان توضیحاتی درباره رویکرد وزارت علوم به شکایت استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی از عبدالناصر همتی پرداخت.

آخرین آمار کرونا در ایران؛ کاهش آمار ابتلای روزانهبر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۴ هزار و ۹۰۷ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شدند.

انتهای پیام/

منبع

عناوین پربازدید علمی و پزشکی در ۱۷ خرداد
www.yjc.news

دکمه بازگشت به بالا