زندگی

مستند “غیررسمی” رهبر انقلاب/ روایتی واقعی و دقیق از دستاوردها + فیلم

مستند “غیررسمی” رهبر انقلاب/ روایتی واقعی و دقیق از دستاوردها + فیلم

قسمت سوم مجموعه مستند غیررسمی همچون دو بخش قبلی، این بار نخبگان علمی در جلسه با رهبر انقلاب به صراحت از مشکلاتشان گفته‌اند و گلایه‌هایشان را بیان کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، روایتی از دیدارهای پنج‌شنبه‌ای فعالان حوزه‌ی علم و فناوری با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سومین قسمت از مجموعه مستند «غیررسمی» از شبکه سوم سیما، سایت و صفحات KHAMENEI.IR در شبکه‌های اجتماعی روی آنتن رفت. همچنین این مستند قرار است سه‌شنبه 25 خرداد ساعت 17 از شبکه خبر، چهارشنبه 26 خرداد ساعت 22 از شبکه افق و پنج‌شنبه 27 خرداد ساعت 17 از شبکه 4 سیما بازپخش خواهد شد. 

در بخشی از سومین قسمت این مجموعه که به کارگردانی علی‌صدری نیا تولید شده، رییس و تعدادی از محققان جوان نسل انقلاب جهاددانشگاهی در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، در فضایی متفاوت از دیدارهای رسمی و صمیمانه، داستان به ثمر رسیدن برخی از دستاوردها، درد دل‌ها و مشکلات پیش پای خود را روایت می‌کنند.

سید محمدعلی صدری‌نیا کارگردان مستند «غیر رسمی» قسمت سوم این مجموعه را به واسطه صراحتی که در حرف‌های نخبگان علمی جلسه مطرح شده و در مقابل پاسخ‌هایی که رهبری داده‌اند و تا به حال شنیده نشده، جذاب و دیدنی عنوان کرد. او همچنین درباره قسمت‌های اول و دوم گفته بود به بهانه هفته دفاع مقدس در سال گذشته، قسمت اول «غیر رسمی» از تلویزیون پخش شد که در این قسمت به دیدار راویان دفاع مقدس با رهبری و حاشیه های خاصی که اتفاق افتاده بود، می‌پرداخت. چهره‌های شاخصی مثل حاج حسین یکتا، آقای احمدیان از میهمانان این جلسه بودند. کسانی که زائران سفرهای راهیان نور به مناطق عملیاتی دفاع مقدس پای خاطرات و روایت‌های این عزیزان بارها نشسته‌اند. 

صدری‌نیا افزود:  تلاش کردیم در این قسمت از مستند روایتی واقعی و دقیق از جلسات داشته باشیم تا از هر دو وجه مباحثی که در جلسات گفته می‌شود و نکاتی که خود حضرت‌ آقا در مواجهه با این مباحث دارند را  بتوانیم دقیق و درست برای مخاطب ارائه دهیم.

انتهای پیام/

منبع

مستند “غیررسمی” رهبر انقلاب/ روایتی واقعی و دقیق از دستاوردها + فیلم
www.tasnimnews.com

دکمه بازگشت به بالا