زندگی

کتک خوردن بهنوش بختیاری در یزد غوغا کرد + فیلم

-

کتک خوردن بهنوش بختیاری در یزد غوغا کرد + فیلم

بهنوش بختیاری با انتشار یک فیلم از خودش به شایعه کتک خوردنش در میبد یزد واکنش نشان داد.

کتک خوردن بهنوش بختیاری در یزد غوغا کرد + فیلم

پایگاه خبری شمانیوز: بهنوش بختیاری متولد ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۴ در تهران است  بهنوش بختیاری بازیگر و منشی صحنه ایران است.  بهنوش بختیاری  دارای مدرک کارشناسی در رشتهٔ زبان فرانسوی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران است. بهنوش بختیاری با انتشار یک فیلم از خودش به شایعه کتک خوردنش در میبد یزد واکنش نشان داد.

تتوی-اسم-بهنوش-بختیاری-بر-روی-بدن-سید-مسعود-حسینی-عکس-46608

بهنوش بختیاری (زادهٔ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۴ در تهران) بازیگر و منشی صحنه ایران است.بهنوش بختیاری دارای مدرک کارشناسی در رشتهٔ زبان فرانسوی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران است.  

بهنوش بختیاری در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در سال 1394 بهترین بازیگر نقش دوم زن شد.

2

بهنوش بختیاری یکی از سلبریتی های کشورمان است که زندگی خصوصی اش بارها و بارها با حاشیه سازی روبرو شده است و انتشار تصاویری متعدد و معرفی آنها به عنوان همسر خانم بازیگر یکی از پررنگ ترین حاشیه های چند سال اخیر است.

بهنوش بختیاری تیرماه سال 86 با محمدرضا آرین نویسنده و کارگردان کشورمان ازدواج کرد اما تابحال هیچ تصویری از همسر خانم بازیگر منتشر نشده است.

منتشر نشدن عکسی از همسر بهنوش بختیاری دلیلی برای کنجکاوی برخی از انسان های جستجوگر شد تا هر از چندگاهی با انتشار عکسی و معرفی او به عنوان همسر بهنوش بختیاری حواشی جدیدی برای خانم بازیگر رقم بزنند.

بهنوش بختیاری که حالا بیشتر از 10 سال از عمر زندگی مشترکش میگذرد به بهانه های مختلف بارها و بارها اعلام کرده است که هیچ عکسی از همسرش در اینترنت وجود ندارد و تنها دلیل این امر بی علاقه بودن همسرش به انتشار عکس است اما باز هم ماجرای انتشار عکس های منتسب به همسر ایشان داستانی ادامه دار است.

منبع

کتک خوردن بهنوش بختیاری در یزد غوغا کرد + فیلم
www.shomanews.com

دکمه بازگشت به بالا