نرم افزار

خرید از فروشگاه آنلاین سایت

خرید از فروشگاه آنلاین سایت

خرید از فروشگاه آنلاین سایت – بازار 724

خرید از فروشگاه آنلاین سایت

با توجه به افزایش خریدهای اینترنتی نیاز به برنامه هایی برای پرداخت های آنلاین است که از جمله آنها میتوان به آپ اشاره کرد. اپلیکیشن پرداخت ۷۲۴ نیز یکی دیگر از بهترین برنامه های  پرداخت موبایل است که از طریق آن میتوانید در طی ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز اقدام به پرداخت قبض های خود کرده و یا از میان بانک های مختلف انتقال وجه انجام دهید. 

 علاوه بر پرداخت قبض های خدماتی مانند آب ، برق ، گاز ، تلفن و تلفن همراه ، به راحتی می توانید جریمه های رانندگی را پرداخت کنید. اگر سیم کارت اعتباری دارید ، می توانید با یک کلیک اعتبار مکالمه برای سیم کارت ایرانسل یا همراه اول و رایتل خود را خریداری کنید. همچنین ، به راحتی می توانید بسته های اینترنتی را برای سیم کارت های خود یا دیگران خریداری کنید. ۷۲۴ دنیایی از خدمات پرداخت اینترنتی را ارائه میدهد که اصلی ترین شاخصه ی آن سرعت و امنیت هستند. برنامه ای که می توانید با آن هیجان زیادی را تجربه کنید. با استفاده از ۷۲۴ شما یک قدم از همه جلوتر هستید …

ویژگی های برنامه ۷۲۴:o پرداخت قبض توسط اسکن بارکدo مانده کارت بانکی را دریافت کنیدo استعلام و پرداخت قبض (برق ، گاز ، آب ، تلفن ، تلفن همراه MCI)o پرداخت قبض بیمه اجتماعیo خرید اعتبار مکالمه تلفن همراه (شارژ مستقیم)o بسته های داده ۳G / 4G خریداری کنیدo خرید بیمهo به موسسات خیریه کمک مالی کنیدo کیف پول موبایلo پرداخت عوارضo شارژ طرح ازدحامo رسید معامله را دریافت کنیدo شارژ کیف پول Tap30o شارژ کیف پول ریحونo سفارش آنلاین لباسشویی (هلسا)o خرید و بارگیری فیلم و سریال (Seeko)o تاریخ معاملات مالی خود را حفظ کنیدo برنامه را به دوستان خود معرفی کنیدo مراکز تخفیف Sep-card را جستجو کنیدo اشتراک رسید معاملهo با هر معامله امتیاز جمع کنید.

منبع

خرید از فروشگاه آنلاین سایت
androidkade.com

دکمه بازگشت به بالا