نرم افزار

دانلود بازی کماندوز 3

دانلود بازی کماندوز 3

دانلود بازی کماندوز 3 – Commandos 3 نسخه کم حجم فشرده شده برای PC دانلود بازی کماندوز 3 دانلود بازی Commandos 3 بازی استراتژیک برای کامپیوتر بازی قدیمی

دانلود بازی کماندوز 3

دانلود بازی Commandos 3 برای PC دانلود بازی کماندوز 3

کم نیستند بازی های زیبای که جنگ جهانی دوم را روایت می کنند . اما در این میان بعضی بازی های به دلیل ویژگی های مثبت و جذاب خود ، بیشتر مورد پسند کاربران قرار می گیرند . بازی Commandos 3 نیز از آن جمله بازی های است که ویژگی های مثبت آن باعث شده در میان کاربران بازی های رایانه ای ، از محبوبیت فوق العاده ای برخوردار باشد . بازی کماندوز 3 برای PC سال هاست که به یکی از سرگرمی های ما تبدیل شده و خاطرات تلخ و شیرینی را برای ما رغم زده است . در بازی کماندوز ، شما به همراه دیگر اعضای گروه ویژه ی که به اصطلاح کماندو نامیده می شوند ، ماموریت های بسیار دشواری را بر عهده دارید .

در بازی Commandos 3 باید به قلب دشمن بروید و بدون آن که کسی متوجه شود ، ماموریت را به پایان رسانید . نازی ها منتظر یک اشتباه از شما هستند ! تا شما را از بین ببرند . پس مراقب جان تک تک نیروهای خود باشید . نسخه سوم از بازی کماندوز، از لحاظ گرافیکی بسیار بهتر از نسخه های قبلی طراحی شده است و صداگذاری کاراکتر های بازی نیز مانند قبل جذابیت خاص خود را دارد . زاویه دوربین نیز همانند نسخه های قبلی طراحی شده و تغییر زیادی نکرده است ، اما اندکی تغییر را در آن احساس خواهد کرد . همانند نسخه های پیشین ، در تیم شما افراد با ویژگی های مختلف حضور دارند که باید از هر کدام به بهترین شکل ممکن استفاده کنید . به شما کاربران عزیز یاس دانلود ، پیشنهاد می کنیم که  بازی Commandos 3 – بازی کماندوز 3 برای PC را از دست ندهید .

–    داستان زیبای بازی که بر گرفته از واقعیت می باشد–    امکان استفاده از سلاح های فوق العاده تر کاربردی–    وجود مراحل متنوع و سرگرم کننده–    بهبود نقشه های مراحل بازی–    بهبود شرایط نشانه گیری دربازی

commandos3j

com3centraleurope2

Commandos-3

Commandos 3: Destination Berlin is the fourth installment of the critically acclaimed Commandos series. It is developed by Pyro Studios and published by Eidos Interactive. Gonzo Suárez, who wrote the previous installments, was not involved in this project, having left Pyro Studios. The game is the first in the series to use a true 3D engine, and the last to use real-time tactics before being converted to a first-person shooter genre.

راهنمای نصب بازی کماندوز 3 :  

1- ایمیج موجود در بازی را با نرم افزار های ساخت درایو مجازی مانند : virtual clone drive اجرا کنید .

۲- فایل commandos 3 .exe  را اجرا کرده و بازی را نصب کنید .

۳-  در انتها برای تغییر زبان بازی‌ محتویات فولدر  Data  را  در پوشهٔ نصب بازی‌ کپی‌ کنید .

۴- commandos 3.exe را اجرا نموده و از بازی لذت ببرید .

فرمت

فرمت: EXE

حجم

حجم پارت 1 : 500 مگا بایت

حجم

 حجم پارت 2 : 432 مگا بایت

دانلود

دانلود : دانلود بازی کماندوز 3 پارت 1

دانلود

 دانلود : دانلود بازی کماندوز 3 پارت 2

دانلود

 دانلود بازی Commandos 2

رمز

رمز: www.yasdl.com

منبع

منبع: یاس دانلود

منبع

دانلود بازی کماندوز 3
www.yasdl.com

دکمه بازگشت به بالا