نرم افزار

دانلود بازی AA 3D 1.3.1

دانلود بازی AA 3D 1.3.1

دانلود بازی AA 3D 1.3.1 – نسخه 3 بعدی آ آ برای اندروید بازی سه بعدی aa برای اندروید دانلود نسخه 3 بعدی بازی فکری aa بازی جدید aa برای اندروید

دانلود بازی AA 3D 1.3.1

دانلود بازی AA 3D 1.3.1 - نسخه 3 بعدی آ آ برای اندروید

| بازی 3 بعدی آ آ برای اندروید |

AA 3D 1.3.1 نسخه جدید و 3 بعدی سری بازی های محبوب aa مخصوص گوشی ها و تبلت های اندرویدی است. اگر شما هم از معتادان بازی فکری aa هستید ، اکنون یک عنوان 3 بعدی از این بازی را برایتان در نظر گرفته ایم ؛ البته پیش از اینکه آن را دانلود کنید ، توجه داشته باشید که آیا فرصت کافی برای اینکه گرفتار پازل های پیچیده آن شوید را دارید یا خیر؟! با توجه به استقبال بی نظیری که از بازی های aa و aa 2 شد ، تصمیم گرفتیم نسخه 3 بعدی این بازی محبوب را نیز در اختیار دوست داران آن قرار دهیم.

آیا فکر میکنید که مهارت زمان بندی و استراتژی هایتان در این زمینه در حد مطلوبی است ، شما را به چالش AA 3D دعوت می کنیم ! بنابراین دست به کار شده و مهارت های خود را در این بازی به چالش بکشانید ، یک گوی گردان در بخش میانی تصویر در حال چرخش است و شما می بایست تیرهای لیزری خود را بدون آنکه به همدیگر برورد کنند ، در محل هایی درست قرار دهید. هم اکنون می توانید بازی AA 3D را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

تصاویری از محیط بازی :

AA3d1

منبع

دانلود بازی AA 3D 1.3.1
www.yasdl.com

دکمه بازگشت به بالا