نرم افزار

دانلود بازی Paranormal برای کامپیوتر

دانلود بازی Paranormal برای کامپیوتر

دانلود بازی Paranormal برای کامپیوتر دانلود بازی Paranormal بازی Paranormal یکی از جدیدترین بازیهای ترسناک توسط کمپانی MattCohen برای کامپیوتر

دانلود بازی Paranormal برای کامپیوتر

دانلود بازی Paranormal برای کامپیوتر

بازی Paranormal نام یکی از جدیدترین بازیهای ترسناک است که چندی پیش توسط کمپانی MattCohen طراحی و برای کامپیوتر روانه بازار شده است . بازی Paranormal تجربه ای از یک عنوان ترسناک را برای بازیباز رقم میزند که همانند آنرا در گذشته تجربه نکرده است . بازی Paranormal از عنوانهای سه بعدی است که از داستانی جذاب و پرماجرا بهره مند است و بازی باز را تا پایان به دنبال خود خواهد کشاند .

بازی داستان Mattel Clark را روایت می کند که فردی است هنرمند که در خانه ای سوت و کور زندگی میکند و تصمیم دارد که به همراه دوربین خود به شکار صحنه هایی عجیب و غریب و هیجان انگیز از hauntings یا شکار میرود که شما باید زاویه قرار گرفتن دوربین و نحوه فیلمبرداری را تعیین کنید که در این حین با صحنه های ترسناکی روبرو خواهید شد که جذابیت بازی را برای علاقمندان به بازیهای ترسناک بسیار زیاد می کند . از ویژگی های بازی Paranormal  میتوان به گرافیک خوب و نورپردازی عالی آن اشاره کرد که در اکثر صحنه های بازی مشهود است . اکر از علاقمندان به بازیهای ترسناک هستید فرصت دانلود بازی Paranormal برای کامپیوتر را با لینک مستقیم از یاس دانلود از دست ندهید .

تصاویری از محیط بازی Paranormal :

Paranormal-TheTown-Concept_Art_2

Town-Screenshot2

images

JglZ

Experience the horrors of a haunting that’s never the same twice. Paranormal is a 3D fully dynamic haunting experience. The player takes the role of Mattel Clark, an artist who has a haunted house. Mattel decides to film the hauntings with his camera, which is the viewpoint of the game

راهنمای نصب بازی :

–     فایل با فرمت Bin رو باید با نرم افزار Ultra ISO یا نرم افزار Daemoon Tools باز کنید و با فایل Setup بازی را نصب نمایید .

note - دانلود بازی Paranormal برای کامپیوتر

فرمت : EXE

chart pie - دانلود بازی Paranormal برای کامپیوتر

حجم : 724 مگا بایت

دانلود

دانلود : دانلود بازی Paranormal | لینک کمکی

رمز

رمز : www.yasdl.com

منبع

منبع : یاس دانلود

منبع

دانلود بازی Paranormal برای کامپیوتر
www.yasdl.com

دکمه بازگشت به بالا