نرم افزار

دانلود بازی XField Paintball 2 1.4 بازی پینت بال برای اندروید

دانلود بازی XField Paintball 2 1.4 بازی پینت بال برای اندروید

دانلود بازی XField Paintball 2 1.4 – بازی پینت بال برای اندروید + دیتا دانلود بازی XField Paintball 2 برای اندروید بازی پینت بال برای اندروید

دانلود بازی XField Paintball 2 1.4 بازی پینت بال برای اندروید

دانلود بازی XField Paintball 2 1.4 - پینت بال برای اندروید + دیتا

| بازی پینت بال برای اندروید + دیتا |

XField Paintball 2 1.4 پینت بال بازی جدیدی برای دوست داران سری بازی های تیر اندازی و ورزشی است ! XField Paintball 2 اولین بازی شبیه سازی دقیق ورزش و سرگرمی جذاب پینت بال به صورت 3 بعدی برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی است. هیچ خون و خونریزی در کار نیست ! برای اولین بار شما می توانید یک بازی تیراندازی اول شخص در ض=فضای 3 بعدی را با گرافیکی فوق العاده عالی ، به صورت چند نفره با دوستان خود تجربه کنید. جالب است بدانید از آن جا که پینت بال یک سرگرمی جا افتاده در میان جوانان امروزی است ، از آن می توان به عنوان یک ورزش نیز یاد کرد ؛ از این رو هیچ محدودیت سنی برای آن وجود نخواهد داشت.

یک مبارزه جدید را آغاز کرده و به صورت تیمی ، در بخش های مختلف زمین بازی پیشرفت کنید تا به محل های جدیدتری دست پیدا کنید. شما به انتخاب خودتان می توانید در برابر تیم هایی به صورت 3×3 و یا 5×5 قرار بگیرید و از اسلحه های معروف پینت پال و همچنین گلوله های رنگی آنان ، برای پیروزی بر حریفان خود استفاده کنید. اگر فرصت این را ندارید که همراه با دوستان خود به پینت بال بروید ، پیشنهاد می کنیم برای یک بار هم که شده بازی آن را به صورت آنلاین با دوستان خود انجام دهید. نبردهای تیمی ، استفاده از اسلحه هایی با تیرهای رنگی و کم خطر بودن این ورزش ، از جمله دلایل محبوبیت و هیجان بسیار بالای آن است. هم اکنون می توانید بازی XField Paintball 2 را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

تصاویری از محیط بازی :

XField Paintball 21

1) فایل APK بازی را دانلود و نصب کنید.

2) فایل دیتای بازی را دانلود کرده و آن را از حالت فشرده خارج کنید. فولدر مربوطه را به شاخه Android/Obb در کارت حافظه گوشی یا تبلت خود کپی کنید.

تذکر : اگر در کارت حافظه شما در فولدر Android  فولدر Obb‌ وجود ندارد خودتان یک New Folder بسازید و نام آن را به Obb تغییر دهید.

منبع

دانلود بازی XField Paintball 2 1.4 بازی پینت بال برای اندروید
www.yasdl.com

دکمه بازگشت به بالا