نرم افزار

دانلود Battle Camp 5.15.3 بازی نقش آفرینی اردوگاه نبرد اندروید

دانلود Battle Camp 5.15.3 بازی نقش آفرینی اردوگاه نبرد اندروید

دانلود بازی Battle Camp نسخه جدید و آخرین ورژن آپدیت بازی اردوگاه نبرد شکار هیولا برای موبایل و تبلت اندروید. یک بازی فوق العاده جالب و هیجان انگیز است که استودیوی PennyPop آن را بصورت رایگان برای کاربران اندروید منتشر کرده است.

دانلود Battle Camp 5.15.3 بازی نقش آفرینی اردوگاه نبرد اندروید

Battle Camp – Monster Catching v5.15.3 دانلود بازی نقش آفرینی اردوگاه نبرد اندرویدنسخه معمولی اصلی

Battle Camp یک بازی فوق العاده جالب و هیجان انگیز است که استودیوی PennyPop آن را بصورت رایگان برای کاربران اندروید منتشر کرده است. عالی بودن را تجربه کنید! آیا جرات این را دارید تا با اژده های وحشی و گراز های آروغ آتشین همه چیز را ویران کنید؟ به کمپ های مبارزه بپیوندید؛ یک دنیای مجازی پر از هیولاهای افسانه ای و شیاطین باستانی برای خود بسازید و هیولا های خود را پرورش دهید. برای زنده ماندن، تیم هیولا های خشمگین خود را آموزش دهید و رنجر هایتان را آماده کنید. در نهایت با تمام قدرت مشت محکمی بر دهان آدم بدهای بازی بزنید. با دوستانتان لذت ساخت، پرورش و حمله به هیولا ها را تجربه کنید و به صورت pvp (بازیکن در مقابل بازیکن) به صورت لحظه ای دوستانتان را به چالش بکشید.

{RAID EVENT} PUT AURORA BACK TO SLEEPAurora needs something soft to help her go back to sleep!Defeat her before she destroys the camp!Collect stronger monsters, including a new Ultra!{NEW CONTENT} EARN AWESOME NEW COSTUMES!New costumes have been crafted!{NEW CONTENT} COLLECT NEW MONSTERS!New Ultra monsters have been released!Exclusive new Special monsters are in the camp!

– In game ads fixed- Missing and incorrect images on support page fixed- General bugs and fixes

حجم فایل: 91.6 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 4.1 و بالاتر

? در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

آیا پول بینهایت است

ویژگی های نسخه مود ذکر شده هست.

سلام این بازی اینترنتی هست؟

سلام. بله

منبع

دانلود Battle Camp 5.15.3 بازی نقش آفرینی اردوگاه نبرد اندروید
androidgozar.com

دکمه بازگشت به بالا