نرم افزار

دانلود Connectify Hotspot 2018.1.1.38937 اشتراک گذاری اینترنت لپ تاپ

دانلود Connectify Hotspot 2018.1.1.38937 اشتراک گذاری اینترنت لپ تاپ

دانلود Connectify Hotspot 2018.1.1.38937 + Pro نرم افزار اشتراک گذاری اینترنت لپ تاپ تبدیل مودم وای فای ایجاد هات اسپات اینترنت را با گوشی و تبلت به اشتراک ویندوز دانلود Connectify Hotspot

دانلود Connectify Hotspot 2018.1.1.38937 اشتراک گذاری اینترنت لپ تاپ

دانلود Connectify Hotspot 2015.0.4.34734 - اشتراک گذاری اینترنت لپ تاپ

| نرم افزار اشتراک گذاری اینترنت لپ تاپ |

Connectify Hotspot 2018.1.1.38937 + Pro نام نرم افزاری جدید برای سیستم عامل ویندوز است که توانایی به اشتراک گذاری اینترنت لپ تاپ به کمک فناوری WiFi را در اختیار شما قرار می دهد. تصور کنید که شما یک مودم معمولی ADSL و یک کامپیوتر شخصی و تعدادی تلفن همراه و تبلت دارید. از آنجا که مودم ADSL شما فاقد فناوری شبکه های بی سیم است ، شما تنها می توانید به کمک ارتباط اترنت ، کامپیوتر خود را به شبکه اینترنت متصل کنید. اما اگر بخواهید بدون نیاز به خریداری مودم WiFi ، اینترنت را با سایر دستگاه هایتان به اشتراک بگذارید ، چاره ی کار چیست؟ آیا این کار امکان پذیر است؟ پاسخ این سوال به کمک نرم افزار قدرتمند Connectify Hotspot مثبت است !

اگر در شرایطی قرار دارید که لپ تاپ شما تنها می تواند به وسیله کابل Lan به اینترنت وصل شود ، اپلیکیشن Connectify Hotspot می تواند لپ تاپ شما را به یک مودم وای فای تبدیل کرده و در واقع با ایجاد یک هات اسپات ، اینترنت را با گوشی ها و تبلت های شما به اشتراک بگذارد. از این رو شما به سادگی قادر هستید اینترنت لپ تاپ خود را به صورت WiFi درآورده و با سایر دستگاه هایتان از بخش ارتباط WiFi به اینترنت متصل شوید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Connectify Hotspot را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های کلیدی نرم افزار Connectify Hotspot :

– امکان برقراری ارتباط ساده انواع دستگاه های شما به اینترنت

– عدم نیاز به خریداری مودم WiFi و تبدیل مستقیم لپ تاپ به مودم وای فای

– امکان به اشتراک گذاری انواع روش های اتصال به اینترنت

– امکان افزایش رنج WiFi

– قابلیت تبدیل سریع لپ تاپ به مودم وایرلس با چند کلیک ساده

– اشتراک گذاری اینترنت با دستگاه های قابل حمل به صورت بی سیم

منبع

دانلود Connectify Hotspot 2018.1.1.38937 اشتراک گذاری اینترنت لپ تاپ
www.yasdl.com

دکمه بازگشت به بالا