نرم افزار

دانلود Earth Alerts 2019.1.92

دانلود Earth Alerts 2019.1.92

دانلود Earth Alerts 2019.1.92 برنامه پیش بینی حوادث طبیعی و هواشناسی نرم افزار پیش بینی زلزله سونامی آتشفشان وضعیت آب و هوا

دانلود Earth Alerts 2019.1.92

دانلود Earth Alerts 2015.1.74 - پیش بینی حوادث طبیعی و هواشناسی

| نرم افزار پیش بینی حوادث طبیعی و زلزله و هواشناسی |

Earth Alerts 2019.1.92 نام نرم افزاری شناخته شده و حرفه ای در زمینه پیش بینی حوادث طبیعی و همچنین وضعیت آب و هوا می باشد. این نرم افزار شما را قادر می سازد که به صورت زنده بتوانید تمامی مخاطرات و اتفاقات طبیعی را که در جای جای جهان رخ می دهد مانیتور کنید ! این نرم افزار قادر است انواع اتفاقات ، رخدادهای طبیعی در سرتاسر جهان چه در نزدیکی محل زندگی شما و چه در دورترین منطقه کره زمین را به شکلی دقیق برای شما به نمایش بگذارد. Earth Alerts این عمل را با استفاده از هشدارها ، گزارشات تصویری و آنالیزهایی دقیق آماده می سازد.

Earth Alerts ، این اطلاعات بسیار مهم و دقیق را به صورت لحظه ای از منابع بسیار معتبری همچون National Weather Service, U.S. Geological Survey و Smithsonian Institution تهیه و در خدمت کاربر ارائه می کند. برای استفاده از Earth Alerts شما تنها کافیست نوع خطرات مورد نظرتان را تعیین کنید. حال شما می توانید گزارشات دقیق مربوط به مخاطراتی همچون زمین لرزه، سونامی، آتشفشان ها، طوفان های گرمسیری، آتش سوزی، رانش زمین، وضعیت های آب و هوایی شدید و آب و هوای محلی را در کوتاه ترین زمان ممکن بدست آورید. Earth Alerts تمامی اطلاعات مربوط به موضوعات مورد نظر شما را به همراه تصاویر ، نقشه ها و گزارشات آنان در خدمت شما قرار می دهد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Earth Alerts را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار Earth Alerts :

– قابلیت نمایش لحظه ای انواع مخاطرات طبیعی

– امکان مانیتورینگ زنده انواع حوادث

– قابلیت مشاهده دقیق انواع مخاطرات در جای جای جهان

– نمایش جزئیات مربوط به رخدادها به همراه تصاویر و نمودارهای مربوطه

– نمایش جزئیاتی دقیق از مخاطراتی همچون زلزله ، سونامی، آتشفشان ها و…

– پشتیبانی کامل از انواع سیستم عامل های Windows 10/8.1/8/7

منبع

دانلود Earth Alerts 2019.1.92
www.yasdl.com

دکمه بازگشت به بالا