نرم افزار

دانلود Empire Four Kingdoms 4.15.53

دانلود Empire Four Kingdoms 4.15.53

دانلود بازی Empire: Four Kingdoms برای اندروید. نسخه جدید و آخرین ورژن آپدیت بازی استراتژیک امپراطوری چهار پادشاهی برای موبایل و تبلت اندروید

دانلود Empire Four Kingdoms 4.15.53

در بازی Empire: Four Kingdoms | Medieval Strategy MMO v4.15.53 برای نبرد و تجربه امپراتوری آماده شوید. بازی استراتژی برنده جایزه را بازی و با میلیون ها نفر از بازیکنان رقابت کنید! این بازی جذاب را بازی کرده و کشورها و قاره های دور را کشف کنید. در قلمروی پادشاهی خود حکومت کنید و یک قلعه بزرگ بسازید. از شهروندان خود محافظت کنید، به یک اتحاد قدرتمند ملحق شوید و خود را برای حمله علیه بازیکنان رقیب بی شمار، مسلح کنید.

قلعه ها را برای مقاومت و دوام آوردن بسازید و با بازیکنان دیگر برای پیوستگی قدرتمند متحد شوید. پایگاه های مهم استراتژیک را تسخیر کنید و بنیان های خود را برای شکوفایی اقتصاد، استوار کنید. قاره های جدید را کاوش کنید و برای برتری در پادشاهی با بازیکنان بی شمار دیگر رقابت کنید. ارتش های خود را برای نبرد و کاهش قلعه های دشمنان خود ارسال کنید. از تعداد زیادی از سلاح های کشنده حمله و دفاع انتخاب کنید. در بازی استراتژیک و پادشاهی Empire: Four Kingdoms بر یک امپراتوری بزرگ سلطنت کنید و به یک افسانه تبدیل شوید.

THE TREASURE FLEET

A new wave of adventurers is getting ready to sail for the Storm Islands. The emperor has decreed that from now on both alliances and individual lords will be rewarded for the aquamarine cargo sent back to the Great Empire. Ready your ships and join Luna Stormrider for a new adventure in the endless blue seas!

حجم فایل: 82.6 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 4.0 و بالاتر

? در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

لطفا ورژن جدیدش میزارید.از گوگل استور نمیتونم دان کنم.

حمید جان این آخرین نسخه هست که قرار گرفته.

سلام چرا نصب تمام بازیهای گیملافت تو پوشه گیملافت این اخطار رو میده راهنمایی کنید؟your device is not compatible with this game please request a refund

منبع

دانلود Empire Four Kingdoms 4.15.53
androidgozar.com

دکمه بازگشت به بالا