نرم افزار

دانلود N Docs Pro 5.5.0 برنامه ساخت، مشاهده و ویرایش اسناد اندروید

دانلود N Docs Pro 5.5.0 برنامه ساخت، مشاهده و ویرایش اسناد اندروید

دانلود برنامه N Docs FULL برای اندروید. نرم افزاری برای مشاهده، ساخت و ویرایش اسناد آفیس در گوشی موبایل اندروید است که این امکانات را بدون نیاز به اتصال به اینترنت در اختیار شما قرار می دهد. توسط این برنامه می توانید فایل های آفیس (doc، excel، ppt، odt، ods، odp)، pdf، xml، epub و غیره را باز و مشاهده کنید.

دانلود N Docs Pro 5.5.0 برنامه ساخت، مشاهده و ویرایش اسناد اندروید

N Docs – Office, PDF, Text, Markup, Ebook Reader Pro v5.5.0 Mod – دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش اسناد اندرویدنسخه آنلاک مود کرک و هک شده و بدون تبلیغات برنامه

N Docs FULL نرم افزاری برای مشاهده، ساخت و ویرایش اسناد آفیس در گوشی موبایل اندروید است که این امکانات را بدون نیاز به اتصال به اینترنت در اختیار شما قرار می دهد. توسط این برنامه می توانید فایل های آفیس (doc، excel، ppt، odt، ods، odp)، pdf، xml، epub و غیره را باز و مشاهده کنید. این نرم افزار اندروید توسط nTools طراحی و منتشر شده است.

انواع فایل پشتیبانی شده:– Microsoft Word (DOC/DOCX، فایل های محافظت شده با رمز عبور پشتیبانی نمی شوند)– Microsoft Excel (XLS/XLSX، فایل های محافظت شده با رمز عبور پشتیبانی نمی شوند)– Microsoft PowerPoint (PPT/PPTX، فایل های محافظت شده با رمز عبور پشتیبانی نمی شوند)

– Open/Libre Writer (ODT، باز شدن با برنامه شخص ثالث)– Open/Libre Calc (ODS، باز شدن با برنامه شخص ثالث)– Open/Libre Impress (ODP، باز شدن با برنامه شخص ثالث)

– Hancom Hanword (باز شدن با برنامه شخص ثالث)– Hancom Hancell (باز شدن با برنامه شخص ثالث)– Hancom Hanshow (باز شدن با برنامه شخص ثالث)

– Portable Document Format (PDF، با پشتیبانی از فایل های محافظت شده با رمز عبور)– RTF– TXT– MARKUP (MD/HTML/XHTML/XML/DTD/XSL/XSLT…)– CODE (JAVA/CPP/PHP…)– EBOOK (EPUB)

ایجاد فایل های:– PDF– TXT– HTML

ویرایش فایل های:– TXT– MARKUP (MD/HTML/XHTML/XML/DTD/XSL/XSLT…)– CODE (JAVA/CPP/PHP…)

پشتیبانی از سرویس های ذخیره سازی ابری:– Google Drive– Microsoft One Drive– Box

– Fix the search problems on the Word viewer.- Bug fixes and performance improvements.

حجم فایل: 48.4 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 7.0 و بالاتر

? در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

منبع

دانلود N Docs Pro 5.5.0 برنامه ساخت، مشاهده و ویرایش اسناد اندروید
androidgozar.com

دکمه بازگشت به بالا