نرم افزار

دانلود SwiftPaste 2.1

دانلود SwiftPaste 2.1

دانلود SwiftPaste 2.1 – نرم افزار مدیریت حرفه ای کلیپ بورد در ویندوز دانلود SwiftPaste نرم افزار مدیریت حرفه ای کلیپ بورد در ویندوز

دانلود SwiftPaste 2.1

دانلود SwiftPaste 2.1 - نرم افزار مدیریت حرفه ای کلیپ بورد در ویندوز

| نرم افزار مدیریت حرفه ای کلیپ بورد در ویندوز |

SwiftPaste 2.1 محدودیت حافظه کلیپ بورد در کامپیوتر را از بین میبرد. همانطور که می دانید، حافظه کلیپ بورد در کامپیوتر، تنها قادر است یک داده را در هنگام کپی و یا کات کردن در خود نگه دارد، در حالت پیش فرض هیچ راهکاری برای از بین بردن این محدودیت وجود ندارد، اما در این مطلب از سایت یاس دانلود، نرم افزاری را برای شما در نظر داریم که می توانید حافظه کلیپ بورد را برای شما به نمایش بگذارد تا در یک زمان قادر باشید محتویات متعددی را در آن ذخیره و نگهداری و استفاده کنید. در واقع زمانی که شما یک متن یا تصویر را کپی می کنید، دیتای مربوطه در کلیپ بورد قرار می گیرد وت ا زمانی که دیتای دیگری کپی نشود، عکس یا متن مورد نظر در کلیپ بورد موجود خواهد بود.

نرم افزار SwiftPaste قادر است تاریخچه کلیپ بورد شما را به طور کامل در خود نگهداری کرده و به شما نمایش دهد. از این رو شما در هر بار روشن کردن سیستم، می توانید به تاریخچه کامل کلیپ بورد خود دسترسی داشته و داده ها را مجدداً مورد استفاده قرار دهید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار WiFi Password Decryptor را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار SwiftPaste :

– قابلیت مدیریت کامل کلیپ بورد در ویندوز

– نمایش تاریخچه متن/عکس های کپی شده

– نگهداری تاریخچه داده های کلیپ بورد

– امکان استفاده مجدد از داده های قدیمی تر

– قابلیت رمزگذاری برای دسترسی به نرم افزار

منبع

دانلود SwiftPaste 2.1
www.yasdl.com

دکمه بازگشت به بالا