نرم افزار

دانلود Vlog Star VIP 5.0.1

دانلود Vlog Star VIP 5.0.1

Vlog Star یکی از بهترین برنامه ها برای ولاگ و ولاگری است که توسط آن می توانید ویدئوهای حرفه ای بسازید. شما می توانید به کمک این نرم افزار ویرایش فیلم اندروید افکت های فیلم مختلف را بر روی ویدئوهای خود قرار دهید. همچنین می توانید برای ساخت اینترو و اوترو یا همان تیزر ویدئوهای خود از این برنامه کمک بگیرید.

دانلود Vlog Star VIP 5.0.1

Vlog Star – free video editor & maker VIP v5.0.1 Mod Unlocked – دانلود برنامه ساخت و ویرایش ویدیو اندرویدنسخه آنلاک مود هک و کرک شده VIP و کامل برنامه

Vlog Star یکی از بهترین برنامه ها برای ولاگ و ولاگری است که توسط آن می توانید ویدئوهای حرفه ای بسازید. شما می توانید به کمک این نرم افزار ویرایش فیلم اندروید افکت های فیلم مختلف را بر روی ویدئوهای خود قرار دهید. همچنین می توانید برای ساخت اینترو و اوترو یا همان تیزر ویدئوهای خود از این برنامه کمک بگیرید. علاوه بر این می توانید ویدئوهای مختلف را به یکدیگر متصل و مونتاژ کنید و ویدئوهای ولاگ زیبا بسازید. اپلیکیشن Vlog Star بهترین برنامه ویرایش برای فیلم ها است که به شما کمک می کند تا به راحتی ولاگ ها، فیلم های بازی، فیلم های ری اکشن، موزیک ویدئوها و … را برای رسانه های اجتماعی و موارد دیگر انجام دهید. این برنامه بسیاری از امکانات پیشرفته ویرایش فیلم را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید ویدیوی شاهکار خود را در یوتیوب، اینستاگرام، تیک تاک و … به اشتراک بگذارید! اتصال ویدئو، برش ویدئو، افکت انتقال فیلم، قرار دادن متن روی فیلم، قرار دادن استیکر روی فیلم، گذاشتن آهنگ روی فیلم، افکت ها و فیلترهای متنوع و حرفه ای فیلم، افزایش سرعت فیلم، معکوس کردن فیلم و تنظیمات مختلف ویدئو از سایر امکاناتی است که این اپلیکیشن ویرایش فیلم در اختیار کاربرن خود قرار می دهد. این برنامه توسط ryzenrise برای اندروید در گوگل پلی منتشر شده است.

– Fix the bug of “Text and Sticker became blur after exporting”, “Cannot open Vlog Star” and “Reaction Cam became glitch after exporting”

Come and tell us if you have additional ideas to features and assets on YouTube @Vlog Star!

حجم فایل: 38 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 5.0 و بالاتر

? در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

منبع

دانلود Vlog Star VIP 5.0.1
androidgozar.com

دکمه بازگشت به بالا