نرم افزار

دانلود X

دانلود X

دانلود X-Mouse Button Control 2.18.2 + Portable – نرم افزار مدیریت دکمه های ماوس نام نرم افزار روی عملکرد کلید های ماوس خود مدیریتی دقیق داشته باشید.

دانلود X

دانلود X-Mouse Button Control 2.11 + Portable - نرم افزار مدیریت دکمه های ماوس

| مدیریت دکمه های ماوس |

X-Mouse Button Control 2.18.2 + Portable نام نرم افزاری است که شما را قادر می سازد بتوانید بر روی عملکرد دکمه های ماوس خود مدیریتی دقیق داشته باشید. به کمک این برنامه می توانید برای اپلیکیشن های مورد نظرتان ، کارکرد دکمه های ماوس را تغییر دهید و به گونه ای ماوس خود را شخصی سازی کنید. این بدان معناست که اپلیکیشن مورد نظر شما ، می تواند عملکردی متفاوت را از ماوس به اجرا بگذارد. این قابلیت برای انجام بازی هایی که در آنان ، دکمه های اضافی ماوس شما کار نمی کنند بسیار کاربردی است ، از آنجا که می توانید عملکرد تک تک کلید های ماوس را مطابق با اهداف خودتان تنظیم کنید.

نرم افزار X-Mouse Button Control به عنوان یک گسترش دهنده عملکرد دکمه های ماوس عمل کرده و شما می توانید مدیریتی دقیق را بر روی عملکرد هریک از کلید های ماوس داشته باشید. X-Mouse Button Control به شما این قابلیت را می دهد که بتوانید به جای فشردن هریک از کلیدهای مورد نظرتان از کیبورد ، دکمه های کناری و بی استفاده ماوس را تعریف کنید. این نرم افزار که از انواع سیستم عامل های ویندوز پشتیبانی می کند ، قادر است عملیات Copy/Cut/Paste را نیز در دکمه های ماوس تعریف کند که با یک کلیک ساده آنان را پیاده سازی کنید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار X-Mouse Button Control را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار X-Mouse Button Control :

– امکان پیاده سازی عملکرد کلیدهای کیبورد با کلیک های ماوس

– امکان اجرای اپلیکیشن ها با یک کلیک

– انجام عملیات Copy/Cut/Paste

– امکان کنترل پخش فیلم ها یا موزیک ها (Play/Pause/Resume و…)

– تهیه اسکرین شات از صفحه نمایش

– پشتیبانی از Vista, Windows 7, Windows 8 & 8.1

منبع

دانلود X
www.yasdl.com

دکمه بازگشت به بالا