tamasha

دانلود بازی Overwatch 2 برای کامپیوتر

-

بازی ایرانی ساجرن ؛ برنده بهترین بازی ساخته شده با موتور Unreal در Gamescom 2018

افتخار بزرگی برای صنعت بازی سازی ایران، برنده شدن بازی ساجرن در رشته «بهترین بازی ساخته شده با موتور گرافیکی Unreal» در بخش بازی‌های مستقل

بازی ایرانی ساجرن ؛ برنده بهترین بازی ساخته شده با موتور Unreal در Gamescom 2018

«ساجرن»(The Sojourn) یک بازی در سبک معمایی است که در نظر اول احساس می‌کنید که یک دنباله معنوی برای بازی «Rime» محسوب می‌شود. اما اینطور نیست. شاید بخشی از گرافیک بصری  Rime را منبع الهام خود قرار داده باشد اما خبری از یک تقلید نیست.

بازی ایرانی ساجرن ؛ برنده بهترین بازی ساخته شده با موتور Unreal در Gamescom 2018

دیگر وقت آن‌ رسیده که این حقیقت را قبول کنیم. این حقیقت را که بازی‌های ایرانی هم می‌توانند خودی نشان دهند و بازی‌سازان مستعدی در داخل کشور داریم. ما بارها دیده‌ایم که چطور بازی‌‌سازان ایرانی با آثار خودشان در نمایشگاه‌ها و رویدادهای خارج از کشور، توانسته‌اند مورد تشویق و تمجید قرار بگیرند. هرچند که این تشویق‌ها و تمجید‌ها تماماً در یک سکوت خبری جدا از رسانه‌های مربوط به «بازی» بوده‌اند. چه بسا بهتر است بگویم بعضی رسانه‌های مربوط به این حوزه نیز گاه و بیگاه کم‌کاری و کم‌لطفی زیادی به آثار داخلی داشته‌اند و آن‌ها را از قافله عقب انداخته‌اند.

درهرحال اکنون که این مطلب را می‌نویسم می‌توانم ساعت‌ها در مورد اتقاقات عجیب و غریب صنعتی که داریم صحبت کنم. اما گفتن و نگفتنش تاثیری در حال بنده و در حال شمایی که این مطلب را می‌خوانید، ندارد. بهتر است برویم سراغ بهانه‌ای که باعث شد بعد از مدت‌های مدیدی شروع کنم به نوشتن.ساجرن را استودیوی «Shifting Tides» ساخته و ناشر آن(که یک ناشر کاملاً خارجی است)Iceberg Interactive نام دارد. یکی از اعضای برجسته این استودیو «آریا اسرافیلیان» است. اسرافیلیان را در داخل کشور با «ارتش‌های فرازمینی» می‌شناسند. اگر از همان اول به این قضیه نگاه کنیم حتی ارتش‌های فرازمینی در آن سال‌های دور با تمام کم و کاستی‌هایی که داشت، اثری بود که از استاندارد‍‌‌های آن دوران در بازی‌سازی ایران جلوتر بود.

بازی ایرانی ساجرن ؛ برنده بهترین بازی ساخته شده با موتور Unreal در Gamescom 2018

اما این همه مقدمه‌چینی را چرا در باب جدیدترین بازی اسرافیلیان انجام داده‌ام؟ جوابش کوتاه ولی خوشحال کننده است. ساجرن و چندین اثر برجسته داخلی امسال در Gamescom 2018 و با حمایت مستقیم «بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای» حضور داشتند. خود این خبر به تنهایی شاید عامل لبخند علاقمندان به آثار داخلی باشد. اما چیزی که این شادی را افزایش می‌دهد برنده شدن بازی ساجرن در رشته «بهترین بازی ساخته شده با موتور گرافیکی Unreal» در بخش بازی‌های مستقل است. بالاتر در این متن ذکر نکردم که ساجرن را با «آنریل» ساخته‌اند. زیرا میخواستم در اینجا برای چنین موضوعی بنویسم. اسرافیلیان در ارتش‌های فرازمینی نیز با آنریل خودی نشان داده بود. اما در ساجرن و با استفاده از Unreal Engine 4 توانست برای خودش، تیمی که دارد، بازیی که ساخته است و همینطور بازی‌سازان ایرانی افتخارآفرینی کند.

بازی ایرانی ساجرن ؛ برنده بهترین بازی ساخته شده با موتور Unreal در Gamescom 2018

ساجرن (سرگذشت) سال ۲۰۱۹ در دسترس خواهد بود. مقصد آن رایانه‌های شخصی(از طریق پلتفرم استیم)، PS4 و XboxOne است. نمی‌توان بیشتر از این برای انتشار چنین اثری صبر کرد. نه بخاطر اینکه جایزه برده است. نه بخاطر اینکه سازندگانش ایرانی هستند. بلکه لیاقت و ارزش چنین صبری را دارد. لیاقت و ارزشی که برای بازی‌های بسیاری به خرج داده‌ایم و ساجرن اکنون جزو این بازی‌ها محسوب می‌شود.

در آخر به آریا اسرافیلیان و تیمش تبریک می‌گویم. امیدوارم سخن ساده تبریکم در میان این جشن و پیروزی گم نشود.

تریلر این بازی را در پنجره زیر مشاهده کنید:

نیم ساعت گیم پلی بازی ایرانی The Sojourn

نیم ساعت گیم پلی بازی ایرانی The Sojourn توسط وی جی مگ

نیم ساعت گیم پلی بازی ایرانی The Sojourn

نیم ساعت گیم پلی بازی ایرانی The Sojourn توسط وی جی مگ

نیم ساعت گیم پلی بازی ایرانی The Sojourn توسط وی جی مگ

تریلر معرفی بازی The Sojourn منتشر شد

به‌تازگی کمپانی Iceberg Interactive، تریلر معرفی آخرین بازی استودیوی Shifting Tides تحت عنوان The Sojourn را منتشر کرده است.

تریلر معرفی بازی The Sojourn منتشر شد

بر اساس جدید‌ترین اخبار بازی، کمپانی Iceberg Interactive تریلر معرفی یک بازی اول شخص معمایی جدید تحت عنوان The Sojourn را در فضای اینترنت منتشر کرده است. این بازی که وظیفه‌ی ساخت و توسعه‌ی آن را استودیوی Shifting Tides بر عهده داشته است، سال آینده در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

بازی The Sojourn همانند دروازه‌ای است که بازیکنان را به دنیایی بسیار زیبا و شگفت‌انگیز رهسپار می‌کند؛ دنیایی که همه‌ چیز در آن با آنچه در ظاهر به نظر می‌رسد متفاوت است؛ دنیایی که حقایق پنهان بسیاری در گوشه‌ و کنار آن به انتظار نشسته‌اند و تنها چشمانی که در فراسوی تاریکی و سایه‌ها به جستجوی حقیقت می‌پردازند قادر به رمز‌گشایی آن‌ها خواهند بود؛ سرزمینی که گوشه به گوشه‌ی آن مملو از معما‌ها و چالش‌هایی است که شما را در درک بهتر حقایق و راز‌های پنهان‌‌شده یاری می‌دهند.

The Sojourn

در طول تریلر منتشر‌شده از The Sojourn، بازیکنان با نمایی بسیار چشم‌نواز از محیط‌های رویایی این بازی آشنا می‌شوند؛ محیط‌هایی که هر قسمت از آن، قدم‌گاه شما در مسیر حرکت و جدال با تصمیمات دشوار زندگی خواهد بود. The Sojourn شامل چهار فصل جداگانه‌ است که هر‌کدام از آن‌ها با فضای خاص و کاملا منحصر‌به‌فرد خود طراحی و ساخته شده‌اند. در ادامه شما همراهان عزیز زومجی را به تماشای تریلر معرفی این بازی زیبا دعوت می‌کنیم:

دانلود ویدیو از وب‌سایت آپارات

The Sojourn در سال ۲۰۱۹ و برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر عرضه خواهد شد.

دانلود بازی Overwatch 2 برای کامپیوتر

بازی کامپیوتر Overwatch 2 یک گیم اکشن رنگارنگ مبتنی بر تیم است که بازیگران مختلفی از قهرمانان قدرتمند در آن نقش آفرینی می کنند. در سراسر جهان سفر کنید، یک

دانلود بازی Overwatch 2 برای کامپیوتر

نسخه BETA آزمایشی Battle.net

دانلود بازی Overwatch 2 برای کامپیوتر

بازی کامپیوتر Overwatch 2 یک گیم اکشن رنگارنگ مبتنی بر تیم است که بازیگران مختلفی از قهرمانان قدرتمند در آن نقش آفرینی می کنند. در سراسر جهان سفر کنید، یک تیم بسازید، و اهداف را در نبردهای هیجان انگیز 5 در 5 مسابقه دهید.

چشمگیرترین شباهت بصری به نسخه قبلی Overwatch و حس پیشرفت بنیادی کمتری نسبت به آن چیزی است که ممکن است از یک دنباله انتظار داشته باشیم. اما تغییراتی وجود دارد و آنها خود را نشان داده اند که تأثیر واقعی دارند. و من فقط در مورد آنچه که آن توسعه دهندگان وحشی با Bastion بیچاره و محبوب من انجام داده اند صحبت نمی کنم.

تغییر مدل بازی از 6v6 به 5v5 یکی از پرسروصدا ترین تغییرات Overwatch 2 می باشد. این یک ترفند بسیار ساده است، که ممکن است به همین راحتی در بازی اصلی ایجاد شده باشد، اما به طور کامل هر حالت، هر انتخاب ترکیب تیم، هر حالت را تغییر می دهد. بلیزارد در وهله اول برای Overwatch با فرمت 6v6 همراه شد، زیرا مسئولیت کمتری را بر دوش بازیکنان می گذاشت. مخصوصاً در سال اول انتشار، یک وینستون یا زنیاتا شگفت‌انگیز می‌توانست تیمی از سربازان 76 و ردیاب‌ها را با خود حمل کند، و حتی با بالا رفتن استانداردهای بازی در طول سال‌ها، شما می‌توانید درگیر مبارزه‌ای دور از جنگ باشید. هدف و بقیه اعضای تیم در غیاب شما همچنان خوب خواهند بود.

اکنون داستان متفاوتی است. انتخاب قهرمانان Overwatch 2 مناسب – نه فقط نقش‌های مناسب، بلکه ترکیب خاصی از توانایی‌ها، سرعت پرتاب سلاح و غیرفعال‌ها – کاملاً حیاتی به نظر می‌رسد. به حدی که اگر در دقیقه ابتدایی بازی اشتباه متوجه شوید، تطبیق دادن، انتخاب قهرمانان مختلف و تلاش برای بازگرداندن چیزی از راند دشوار است.

بسیاری از تغییرات قهرمان نیز در طول بتا موج ایجاد کرده است. برخی از آنها کاملاً در نقش‌های مختلف تغییر یافته‌اند، بیشتر شما را مجبور می‌کنند تا بازی‌های معمول خود را دوباره یاد بگیرید، و اثر ترکیبی همه آنها این است که توانایی‌های شگفت‌انگیز و کنترل جمعیت قهرمانان DPS از بین رفته‌اند.

بازسازی Doomfist برای یک قهرمان تانک احتمالاً دراماتیک‌ترین است، و او اکنون سلامتی بیشتری دارد، بدون آپرکات، بازیابی مهمات سریع‌تر و توانایی Reinhart مانند Power Block برای این هدف. فریز Mei از بین رفته است، به جای اینکه شما را در جای خود بچسبانید تا به مانیتور خود فحش دهید، دشمنان را کند کرده و آسیب وارد می کند. گیج شدن بریژیت گرد و غبار را گاز می گیرد. و Bastion – دوست داشتنی، خود شفا، POTG بی لیاقت گرفتن Bastion – یک پیشنهاد کاملا متفاوت است.

من تغییرات او را بیشتر احساس می‌کنم، زیرا از بین تمام قهرمان‌هایی که عمدتاً بازسازی شده‌اند، بیشترین بازی او را در Overwatch اول بازی کردم. اما خود درمانی او از بین رفته است، و اگرچه او هنوز می تواند بین برجک و ربات پیاده نظام متحرک تغییر شکل دهد، برجک اکنون متحرک است و در حال خنک شدن است – کمی مانند Ultimate قدیمی خود، بدون توپخانه. Ultimate جدید او از شما می‌خواهد سه هدف را برای توپخانه بزرگ‌تر علامت‌گذاری کنید، به شیوه‌ای که بی شباهت به Redeemer مسابقات غیرواقعی نیست، و ثانویه او اکنون یک نارنجک است. او از طریق نسخه بتا انتخاب محبوبی را در سرورها نشان می‌دهد – در واقع بسیار بیشتر از Doomfist – اما من برای ظرفیت منطقه‌بندی که او در شکل برجک قدیمی‌اش داشت، تنگ شده‌ام. آتش اولیه D. Va احتمالاً نزدیکترین چیز به آن در حال حاضر است، و DPS فقط مقایسه نمی کند.

با این حال، قطعاً من از مبهوت شدن کمتر لذت بردم. به عنوان مثال، فلش‌بنگ قدیمی Cassidy اکنون بیشتر شبیه یک نارنجک AoE است، و اگرچه بسیاری از توانایی‌های بازسازی‌شده می‌توانند شما را کند کنند، اکنون بسیار نادر است که احساس کنید کاملاً از اکشن محروم شده‌اید. همراه با اکشن متمرکزتری که 5v5 به ارمغان می آورد، مانند یک تغییر مثبت و مکمل به نظر می رسد.

ما تا اینجای کار یک قهرمان جدید از بلیزارد داشتیم – Sojourn. او احساس می کند که از جهاتی از Quake Champions بازدید می کند – قهرمان DPS خالص، اسلحه عالی با آسیب دوستانه که برای بازیکنان جدیدتر پخش شده است، و یک تفنگ ثانویه که جایی بین یک تفنگ ریلی Quake و یک نارنجک انداز است. او همچنین بسیار محبوب بوده است. او احساس می کند همان چیزی است که سرباز 76 باید می بود – یک فروشنده آسیب مفید و ساده برای کسانی که هنوز رفلکس هایی مانند گربه مورد نیاز برای هانزو و همکاران را ایجاد نکرده اند.

بنابراین این چیزی است که حداقل تا کنون تغییر کرده است. و از آنجایی که این یک بتا است، نباید هیچ یک از این تغییرات را به صورت ثابت در نظر بگیریم. اما در مورد آنچه که تغییر نکرده است چه؟ من به همان اندازه بعد از مدتی که با نسخه بتا داشتم، در مورد آن فکر می کنم.

شخصیت جدید Sojourn در امتداد جاده ای به سمت دوربین می لغزد و تفنگ ریلی خود را به دوش می کشد. این حس قوی وجود دارد که بلیزارد تنها با انجام این کار در زیر پرچم یک دنباله، قدرت ایجاد چنین تغییرات گسترده ای را در فرمول Overwatch دارد. به نظر می‌رسد که واضح‌ترین توضیح در مورد اینکه چرا Overwatch 2 نامیده می‌شود. این موتور روی همان موتور بازی اجرا می‌شود – البته نسخه بهینه‌سازی‌شده آن – و به همین دلیل کاملاً سال ۲۰۱۶ به نظر می‌رسد. و این بتا نشان نمی‌دهد که عاقبت کاری را که بازی اصلی نمی‌توانست از طریق یک سری به‌روزرسانی انجام دهد، انجام دهد. دنباله ای برای مدیریت جامعه، به جای یک گام ملموس به جلو از لحاظ فنی یا مکانیکی.

نه پایگاه پخش و نه توسعه‌دهنده آنقدر خوشحال نمی‌شوند که WoW مانند کلاسیک و کلاسیک Overwatch باشد، بنابراین در عنوان از این نظر، اجباری برای شماره 2 وجود دارد.اما اگر آن را به پیشنهاد مصرف کننده خلاصه کنید، چه چیزی از ما خواسته می شود که در سال 2016 خریداری نکرده ایم؟ شاید با نزدیک‌تر شدن بازی تیرانداز قهرمان جدید، این موضوع واضح‌تر شود.

– بدون کرک

– صرفاً برای کسانی که بازی را از Battle.net پیش خرید کردند

خطا های متداول بازی ها:

تبلیغ متنی شما در اینجا

جهت مشاهده نرخ تبلیغات متنی در این مکان به بخش تبلیغات مراجعه کنید

By P30Day

خرید بازی

خرید دستگاه ساشه

قیمت تتر

دانلود سریال یاغی

آی سانگز

خرید فالوور

فروش backlink

برنامه حسابداری

برنامه حسابداری

خرید فالوور ایرانی

تبلیغات در اینستاگرام

خرید یوسی

طرح بنر لایه باز

کلمات کلیدی

بازی ایرانی , بازی ساجرن , بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

دانلود بازی The Sojourn …

دکمه بازگشت به بالا