tamasha

دانلود نسخه هک شده بازی پابجی موبایل Pubg Mobile Hack + آموزش هک نسخه اصلی

-

دانلود هک پابجی موبایل رایگان جدید 2021 سروراصلی + آموزش کامل

بازی هایی مانند پابجی موبایل که محبوبیت جهانی پیدا می کنند و جز بهترین بازی های سال می شوند بسیاری از افراد را بر این فکر وا میدارد تا بخواهند

دانلود هک پابجی موبایل رایگان جدید 2021 سروراصلی + آموزش کامل

بازی هایی مانند پابجی موبایل که محبوبیت جهانی پیدا می کنند و جز بهترین بازی های سال می شوند بسیاری از افراد را بر این فکر وا میدارد تا بخواهند آن را هک کنند و یا در آن تقلب کنند. بازی پابجی PUBG نیز یکی از همین نوع بازی های وسوسه برانگیزی است که گیمر ها را بر این فکر ترغیب می کند تا بخواهند به هک کردن آن بپردازند.

این بازی یکی از بهترین بازی های گوگل پلی محسوب می شود زیرا حدود 50 میلیون نصب داشته است. همچنین به علت آنلاین بودن و داشتن تنوع در مراحل بازی، داشتن نقشه یا مپی بزرگ و همچنین کنترل ساده در موبایل در بین کاربران بسیار محبوب واقع شده است.

توجه بفرمایید با توجه به تغییرات مداوم در نسخه های جدید بازی، ایران اپ در قبال کار کردن و یا نکردن این هک هیچ مسئولیتی ندارد.

همانطور که گفتیم بازی پابجی یکی از بهترین بازی های موبایل و کامپیوتر می باشد که توانسته بیش از میلیون ها کاربر را مجذوب و شیفته خود کند به گونه این که هرچقدر از مدت زمان ساخت این بازی می گذرد تعداد افراد آنلاین آن بیشتر می شود نه کمتر! و دلیل آن چیزی جزء جذابیت بازی نیست.

اما اگر قصد دارید جذابیت بازی را تا 30 برابر بیشتر کنید! بهترین راه این است بتوانید به لباس های ویژه این بازی دسترسی داشته باشید که متاسفانه این کار فقط با پرداخت پول امکان پذیر است یا اینکه یکی از لذت های بازی این است بتوانید به بهترین تفنگ های پابجی دسترسی داشته باشید یا آن را هک کنید!

خوشبختان امروز ما به آرزوی شما تحقق بخشیدیم و یک پکیج اختصاصی توسط تیم ما ساخته شده که با آن می توانید جزء بهترین گیمر های پابجی شوید!

توجه: امکان بن شدن در هر چیتی وجود دارد که معمولا بین 1 تا 70 درصد است اما امکان بلاک شدن در این پیت زیر 10 درصد است. اما نگران نباشد! ما پیشنهاد میکنیم ابتدا آن را روی یک اکانت معمولی خود اجرا کنید و اگر دیدید سرور پابجی متوجه شما نمی شود آن را روی اکانت اصلی خود اجرا کنید.

در ابتدا برای هک این بازی باید مطمئن شوید که روت نشده باشید. برای این منظور باید از برنامه ی روت چک root check استفاده کنید. اگر در جلوی قسمت root access بله یا yes بود به این معنی است که گوشی شما روت شده است و در غیر این صورت با no به شما این را اطلاع می دهد که روت نشده اید.

دانلود برنامه روت چکر

زمانی که مطمئن شدید گوشی شما روت نشده است می توانید به ادامه ی آموزش هک بازی PUBG بپردازید.

پس از دانلود و نصب برنامه ی Game Guardian آن را باز کنید. در اینجا سه قسمت را مشاهده می کنید:

گزینه اول را باید انتخاب کرده و تا انجام عملیات صبر کنید.

بعد از بالا آمدن کامل برنامه Game Guardian، این برنامه از شما اجازه منبع برنامه را می خواهد و شما باید تیک آن را بزنید. سپس یه طور خودکار یک نرم افزار از طرف Game Guardian اجازه نصب از شما می‌ خواهد و شما باید آن را نصب کنید.

پس از دانلود و نصب برنامه Virtual PUBG Global آن را باز کنید. در داخل برنامه گزینه ی Add Games را زده و در قسمت Local Games بازی اصلی PUBG و برنامه Game Guardian را انتخاب کنید.

بازی اصلی PUBG را در همان Virtual PUBG Global باز کنید. در اینجا قبل از باز شدن مجوز های لازم را از شما می خواهد و باید به آن همه مجوز ها را بدهید.

پس از اجرای بازی پابجی، برای هک چیت بازی پابجی وارد اکانت تان شوید و یا اینکه به صورت مهمان (Guest) وارد شوید و یک دقیقه در بازی بمانید و سپس بازی را ببندید. توجه کنید که در طی این مدت باید برنامه Virtual PUBG Global باز باشد.

نرم افزار 1.1.1.1 را دانلود کرده و سپس آن را نصب و اجرا کنید. بعد از اجرای آن، ف.ی.ل.ت.رشکن را بر روی گزینه Warp بگذارید تا به عنوان VPN عمل کند. سپس روشن کنید و منتظر بایستید تا وصل شود. همچنین شما می توانید از ابزار های دیگری نیز برای این کار استفاده کنید.

بعد از اینکه وصل شد بیرون بیاید و دوباره وارد Virtual PUBG Global شوید.

در Virtual PUBG Global برنامه ی Game Guardian را باز کنید و به بازی مجوز های اولیه را بدهید. اکنون باید در قسمت پایینی برنامه گزینه رفع آن را بزنید. پس از آن در کادری که باز شده است باید گزینه ی جلوگیری از تخلیه را زده و سطح 3 را انتخاب کنید.

سپس باید دکمه ی شروع سریع را بزنید و بعد از آن از برنامه خارج خواهید شد و فقط لوگو برنامه باقی می ماند.

اکنون وارد بازی اصلی پابجی PUBG شوید و بعد از باز کردن آن کادری از طرف برنامه Game Guardian برایتان نمایش داده می شود که باید در آن PUBG Mobile را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب کردن PUBG Mobile کادر دیگری باز می‌شود که باید در بالای آن وارد بخش تنظیمات شوید و دکمه محدوده حافظه را انتخاب کنید.

در اینجا باید تمام گزینه ها را فعال کرده (1، 3، 4، 5، 7 و در آخر گزینه bad) بجز گزینه دوم و ششم که باید غیر فعال شوند.

گزینه پنهان کردن برنامه Game Guardian از بازی را بزنید. این گزینه در بخش پایین‌تر از گزینه محدوده حافظه است. در این قسمت کادری برایتان باز خواهد شد که باید در آن همه ی گزینه ها را فعال کرده و دکمه ی ذخیره را بزنید.

پرش مناطق حافظه را بر روی گزینه خالی بگذارید. پس از آن در کادر بالایی، قسمت جستجو را بزنید و در گوشه دکمه اجرا را بزنید. سپس در فایل‌هایتان اسکریپت دانلود شده را انتخاب کنید.

پس از اجرا، وال هک Wallhack را بزنید و گزینه سفید SD 835 Wallhack را فعال کنید. تا کامل شدن وال هک صبر کنید و بعد از اینکه کامل شد ماشین و خودتان به رنگ سفید در خواهید آمد.

شما می توانید بسیاری از گزینه های هک را در قسمت فانکشن برنامه Game Guardian فعال کرده و از هک و چیت بازی پابجی لذت ببرید.

دانلود رایگان نسخه هک پابجی موبایل Pubg Mobile Hack

دانلود رایگان نسخه هک پابجی موبایل Pubg Mobile Hack

دانلود رایگان نسخه هک پابجی موبایل Pubg Mobile Hack

به همراه اسکریپ های هک پابجی موبایل بصورت کاملا رایگان

بدون شک پابجی موبایل در بین بازی های بتل رویال اولین میباشد و این بازی در سبک خود میلیون ها طرفدار رو دارا میباشد. همانطور که از این بازی آشنایی دارید اول شدن در بتل رویال های این بازی کمی سخت میباشد چون بازیکن های حرفه ای زیادی در این بازی وجود دارد. ولی دیگر نگران نباشید با این هک پابجی موبایل خیلی راحت میتوانید مکان های دیگران رو خیلی ساده شناسایی کرده و با کشتن سریع آن ها خیلی راحت در این بازی برنده شوید.

دانلود رایگان نسخه هک پابجی موبایل Pubg Mobile Hack

برای استفاده از این هک ابتدا باید اسکریپت های هک پابجی موبایل رو از پایین صفحه دانلود کرده و از حالت زیپ استخراجش کنید و بعد نرم افزار Game Guardian رو هم نصب کرده و وارد این نرم افزار شده و بعد بازی پابجی موبایل رو اجرا کنید.

در داخل بازی یا داخل نرم افزار روی عکس پابجی موبایل کلیک کرده و وارد منو اسکریپت گیم گاردین مثل عکس زیر شوید و بعد روی گزینه Execute Script کلیک بزنید.

وارد کردن اسکریپت هک پابجی موبایل

حالا در صفحه جدید باز شده وارد پوشه ای شوید که اسکریپت های هک بازی رو در این پوشه استخراج کردید. یکی از اسکریپت هارو انتخاب کرده و روی Execute کلیک بزنید و به این آموزش ادامه دهید.

انتخاب کردن اسکریپت هک پابجی موبایل

بعد انتخاب اسکریپت مثل عکس زیر قابلیت های هک باز میشود که میتوانید بر حسب نیاز خود یکی از آن هارو فعال کرده و وارد بازی شوید.

انتخاب هک پابجی موبایل

دوستان توجه کنید که استفاده از این هک و مسئولیت بن شدن اکانت شما بر عهده خود شما میباشد و سایت فست موبایل هیچ مسئولیتی در قبال بن شدن اکانت شما ندارد. حتما سعی کنید این هک رو روی نسخه های کره ای و دیگر پابجی موبایل استفاده کنید تا اکانت شما بن نشود.

فیلم آموزشی استفاده از هک پابجی موبایل :

بزودی…

دانلود نسخه هک شده بازی پابجی موبایل Pubg Mobile Hack + آموزش هک نسخه اصلی

دانلود نسخه مود شده بازی پابجی موبایل اندروید|یوسی UC بینهایت|ایم بات|وال هک|آتو ایم|هک اسکوپ|چیت ESP پابجی| هک پابجی اندروید| الایت رایگان

دانلود نسخه هک شده بازی پابجی موبایل Pubg Mobile Hack + آموزش هک نسخه اصلی

هک پابجی موبایل (روش چهارم – سازگار با نسخه 2.1.0) :

دانلود نصب کننده هک بازی بدون دیتا

746 مگابایت

هک پابجی موبایل (روش اول – سازگار با نسخه 2.0) :

دانلود اینجکتور هک 32 بیتی

دانلود اینجکتور هک 64 بیتی

دانلود شبیه ساز Octopus نسخه 32 بیتی

دانلود شبیه ساز Octopus نسخه 64 بیتی

هک پابجی موبایل (روش دوم – سازگار با نسخه 2.0)

دانلود نسخه هک شده بازی پابجی موبایل (32 بیت)

هک پابجی موبایل (روش سوم)

دانلود فایل هک پابجی موبایل (سازگار با نسخه 1.9)

50 مگابایت

دانلود هک پابجی موبایل رایگان جدید 2021 سروراصلی + آموزش کامل

دکمه بازگشت به بالا