tamasha

❤️ ابراز علاقه بهاره رهنما به شهاب حسینی

-

❤️ ابراز علاقه بهاره رهنما به شهاب حسینی

عکسی دونفره از بهاره رهنما و شهاب حسینی در فضای مجازی منتشر شد که بهاره رهنما به شهاب حسینی ابراز علاقه کرده است .

❤️ ابراز علاقه بهاره رهنما به شهاب حسینی

بهاره رهنما یکی از هنرمندان محبوب سینمای ایران است که در آذر ۱۳۵۲ در اراک به دنیا آمد. در ادامه این مطلب درباره بهاره راهنما و فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی او بیشتر صحبت خواهیم کرد. بهاره رهنما در 17 سالگی در یک فراخوان تست بازیگری شرکت کرد و موفق شد در فیلم افعی و در کنار جمشید هاشم‌پور نقش بگیرد. وی بعد از ورود به دانشگاه؛ در رشته ادبیات نمایشی تحصیلات خود را ادامه داد.  بهاره رهنما در سال‌های تحصیل، در فعالیت‌های تئاتر و نویسندگی نیز شرکت می‌کرده است و به صورت کلی بازیگری فعال محسوب می‌شود. بهاره رهنما لیسانس دوم خود را در رشته حقوق دریافت کرد که درادامه عکس بهاره رهنما را با شهاب حسینی و ابراز علاقه اش به او را می بینید. 

hashiyeh_270033674_469829824507313_397729334998919183_n

بهاره رهنما با انتشار این عکس در کنار شهاب حسینی نوشت: شهاب حسینی از آرتیست های مورد علاقه منه،بازی،شخصیت و حضور پر خاطره اش بر پرده نقره ای همیشه برام ارزشمند بوده از سالیان دور و حالا حمایتش از مستند «صدام کن مامان» و اکران بزودیش در اپلیکیشن هاشور برام ادامه یک خاطره شیرین قدیمیه، و بسیارخوشایند برای من.

بهاره رهنما در تاریخ ۹۶/۶/۴ با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. مراسم ازدواج مجدد بهاره رهنما جزئیات جالبی داشت.همسر تاجر بهاره رهنما این تکذیبه را با نشان دادن حلقه ازدواجش نشان داد. او در این تصویر در هر انگشت یک انگشتر به دست دارد اما انگشتر دست چپ را به شکلی گرفته تا به شکل واضح دیده شود.امیرخسرو عباسی در حال حاضر همسر بهاره رهنما می باشد.

بهاره رهنما

 همانطور که اشاره کردیم او در ۱۰ آذر ۱۳۵۲ متولد شد. وی دختر پروین قائم مقامی بازیگر سینما و تلویزیون است. این بازیگر با پیمان قاسم خانی، فیلم‌نامه‌نویس و کارگردان و بازیگر ایرانی ازدواج کرد و دختری به نام «پریا قاسم خانی» از او دارد. او پس از جدایی از قاسم خانی در شهریور سال ۹۶، با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد که جنجال بسیاری نیز در تلویزیون به پا کرد.

بهاره رهنما در چند دوره انتخابات ریاست جمهوری دیدگاه‌های متعددی را برگزیده است و به علت همین حمایت‌‌ها در فضای مجازی، بازیگری جنجالی محسوب می‌شود. پیمان قاسم خانی؛ همسر سابق بهاره رهنما، درباره او معتقد است که استعداد بسیار زیادی دارد. با اینکه در جاهایی ممکن است تکرار شود؛ اما توانایی‌هایی دارد که دیده نشده و حتی خود من هم که نزدیک هستم، آن‌ها را ندیده‌ام.

بهاره رهنما

 بهاره رهنما در فیلم‌های تلویزیونی، سریال‌ها، شبکه‌های نمایش خانگی و تئاتر‌ها زیادی ایفای نقش کرده است. رهنما درباره شروع علاقه خود به بازیگری می‌گوید: «تا 10 سالگی بچه حاضر جواب و سرتق جمع بودم. کلی ترانه و قصه برای ادا درآوردن در جمع بزرگ تر‌ها تو آستین داشتم. اما با دیدن یکی از فیلم‌های علیرضا داوود نژاد عاشق بازیگری شدم و تصمیم گرفتم شغل آینده‌ام همین باشد.»

بهاره رهنما

دومین تجربه بازیگری وی در فیلم سینمایی غزال در سال 1374 بود. اما به صورت رسمی در سال 1379 و با سریال بازگشت به خانه وارد قاب تلویزیون گردید. او در سال 81 با فیلم گاو خونی و در سال 1387 با فیلم چارچنگولی شهرت یافت. اوج درخشش او با تلویزیون در سال 1385 با سریال زیرزمین شروع شد.

 در ادامه می‌توانید لیستی از معروف ترین فیلم‌ها و مجموعه‌هایی که بهاره رهنما در آن‌ها بازی کرده است را مشاهده کنید:

سریال‌های بهاره رهنما

بهاره رهنما

یکی از جالب‌ترین و هیجان انگیزترین بخش‌های بیوگرافی یک هنرمند، حواشی است که طی سال‌های بازیگری برای او پیش آمده است. بهاره راهنما نیز از این قاعده مستثنا نیست.

اولین حاشیه جنجالی که به آن اشاره می‌کنیم؛ شکایت پیمان قاسم خانی و بهاره رهنما از نادر فتوره چی به علت یادداشت‌هایش در فیس بوک است که فتوره چی بسیار گستاخانه و جسورانه به بهاره رهنما اتهام فرصت طلبی می‌زند. این موضوع به دادگاه عالی کشیده شد و فتوره چی به زندان محکوم گردید.

 در فروردین سال ۱۳۹۷، سیروان خسروی نسبت به تبلیغات و حمایت‌های هنرمندان و سلبریتی‌ها در انتخابات ریاست جمهوری سال ،۹۶ اعتراض کرد. پس از آن؛  امیر مهدی ژوله بر علیه خسروی انتقاداتی مطرح کرد اما ژوله هک شد. بهاره رهنما در توییتر به‌خاطر حمایت از ژوله، نقدهای صریح و تندی را درباره‌ی سیروان خسروانی مطرح کرد. این موضوع آن قدر پررنگ و جنجالی شد که قوه‌قضاییه تهران وارد کار شد. در اردیبهشت 99؛ دادگاه بهاره رهنما را به 50 ضربه شلاق محروم کرد. این حکم تاکنون اجرا نشده است زیرا به علت صلاح دید، موقعیت اجتماعی بهاره رهنما و عدم سابقه او بهانه‌های خوبی برای به تعلیق درآوردن این حکم بوده است.

یکی‌دیگر از حواشی جنجالی بهاره رهنما صحبت‌های وی درباره سلیقه و سبک پوشش دخترهایی است که در نسل امروز زندگی می‌کنند. این موضوع با مخالفت‌های بسیاری مواجه شده است و مورد تمسخر در فضای مجازی قرار گرفته است.

بهاره رهنما

نویسندگی

بهاره رهنما در دوره‌ی لیسانس مدرک حقوق قضایی و در دوره فوق لیسانس در رشته ادبیات نمایشی و ادبیات سینمایی فارغ‌التحصیل شده است. او نیز در روزنامه‌گاری و نقاله‌خوانی فعالیت داشته است. بهاره رهنما دستی بر نگارش و نویسندگی نیزدارد. از آثار کاغذی منتشر شده او می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهاره رهنما

علاقه خانم بازیگر معروف به طبیعت + عکس

رکنا:بهاره رهنما بازیگر زن جنجالی از درختی رونمایی کرد که با او دوست است و باعث آرامش پیدا کردن او می شود.

علاقه خانم بازیگر معروف به طبیعت + عکس

بهاره رهنما باز هم جنجالی شد . بهاره رهنما با انتشار یک ویدیو درباره درختی می گوید که با او دوست شده و باعث آرامش او می شود ! رفتار اخیر بهاره رهنما در ترکیه که باعث جنجالی های زیادی شده است. بهاره رهنما با انتشار یک ویدیو درباره وضعیت مالی خودش و تلاشی که کرده باعث به وجود آمدن جنجال های زیادی شده است.عده ای زیادی از مردم رفتار های بهاره رهنما را مورد انتقاد قرار دادند.

بهاره رهنما

بهاره رهنما به اعتراف خودش سی سال است کار می کند. او در دهه هفتاد با «افعی» (محمدرضا اعلامی) و «عاشقانه» (علیرضا داوودنژاد) به شهرت رسید و به واسطه ظاهرش خیلی زود دیده شد. در سال های جوانی، بسیار بیشتر از بسیار زنان و مردان مستعد ایرانی فرصت دیده شدن داشت، اما گویا آن دیده شدن ها، به اندازه سخنرانی ها و اظهار نظرهایش در اینستاگرام اهمیت و جذابیت نداشته است. رهنما، در کارنامه اش نقش آفرینی خوب هم دارد، تلاش هایش در تئاتر ستودنی است و این که کوشید از یک بازیگر درجه دو تلویزیونی به بازیگر، نویسنده و کارگردان تبدیل شود قابل احترام است. کمتر کسی به یاد دارد که سال ۸۴ در نمایش «پنجره ها» (فرهاد آئیش) روی صحنه تئاتر شهر نشان داد بازیگر مستعدی است و شاید همه فراموش کرده اند در نمایش «چشم هایی که مال توست» حضوری دلنشین داشت و روایتگر عشق و رنج های زنانه بود.

بهاره رهنما

با این همه، شبکه های اجتماعی و میل روز افزون به دیده شدن، اظهار نظر و راهنمایی ابنای بشر بارها کار دست رهنما داده است. اظهار نظر اخیر او که از اعتماد به نفس کاذبش حکایت دارد، نشان می دهد خانم نویسنده، بازیگر و کارگردان، هنوز انسان و زندگی را نمی شناسد و برخوردش با مسائل، کودکانه و پیش پا افتاده است. هنرمندانی تکرار نشدنی، شاعران بزرگ و نویسندگانی معتبر در سراسر جهان، زندگی شان را در فقر و گرفتاری گذرانده اند، اما آثارشان باقی مانده و نمی توان این زندگی خارج از قاعده و ناهمسو با عرف جامعه را تکذیب کرد و دستاوردهای این چهره ها را نادیده گرفت. جدا از این، مردان و زنان شریفی در سراسر این کشور زندگی می کنند که طوفان حوادث و بلاها، مسیر زندگی شان را به سمت فقر و ناداری برده، همه آنها ناتوان و بی دست و پا نبوده اند. رهنما می توانست در آن ویدیوی اینستاگرامی، دلایل موفقیت خود، استفاده درست و به موقع از روابط و دوستی هایش را برای علاقه مندان بازیگری بیان کند، او آنقدر باتجربه، باهوش و آگاه نیست که درباره همه مردم نسخه بپیچد، آنهم در شرایطی که بسیاری از اقشار جامعه با سختی روز را به شب می رسانند. کاش رهنما در بخشی از این ویدیو از اقبال و بخت خوب خود و خانواده اش صحبت می کرد. همه مردم این بخت را ندارند که مثل مادر محترم او، به واسطه دختر بازیگر یا داماد نویسنده شان در میانسالی مقابل دوربین بروند و آنقدر آزمون و خطا کنند که به بازیگر تبدیل شوند.

بهاره رهنما

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد

منبع: برخط نیوز

اخبار وبگردی را در اینجا بخوانید:

کلمات کلیدی

بهاره رهنما , بهاره رهنما و شوهرش , بهاره رهنما بهاره رهنما , بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی , بهاره رهنما جدید , بهاره رهنما و همسرش , بهاره رهنما هم رفت , بهاره رهنما و دخترش , بهاره رهنما در شب یلدا , بهاره رهنما در لباس کریسمسی , بهاره رهنما طلاق گرفت؟ , بهاره رهنما و دوستانش , قیافه جدید بهاره رهنما بعد از طلاقش , قیافه جدید بهاره رهنما , ابراز علاقه بهاره رهنما به شهاب حسینی , بهاره رهنما بازیگر ایرانی , بهاره رهنما در اینستاگرام , بهاره رهنما در ترکیه , بهاره رهنما حواشی

ابراز علاقه بهاره رهنما به بازیگر معروف مرد

دکمه بازگشت به بالا