tamasha

موتور سواری علی ضیا کف تهرون / همراه با عکس

-

موتور سواری مجری معروف در خیابان های تهران + فیلم

ویدیویی از موتور سواری علی ضیا در خیابان های تهران.

موتور سواری مجری معروف در خیابان های تهران + فیلم

به گزارش اقتصادآنلاین، ویدیویی از موتور سواری علی ضیا در خیابان های تهران.

علی ضیا متولد ۲۶ شهریور ۱۳۶۴ در کاشان ، مجری است. فارغ التحصیل لیسانس رشته طراحی جامدات از دانشگاه آزاد کاشان می باشد که از ۱۹ سالگی وارد رادیو شد و حالا بعنوان مجری در تلویزیون حضور دارد.

او در یک خانواده ۴ نفره بزرگ شده است، مادرش «شهره احدیث» نویسنده و پدرش «سید حسین ضیا» تاجر بوده و تنها یک خواهر بزرگتر از خود بنام «شیما» دارد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به

میباشد و استفاده از آن با ذکر منبع بلامانع است.

موتور سواری علی ضیا کف تهرون / همراه با عکس

علی ضیا متولد 26 شهریور 1364 در کاشان ، مجری است که فارغ التحصیل لیسانس رشته طراحی جامدات از دانشگاه آزاد کاشان می باشد

موتور سواری علی ضیا کف تهرون / همراه با عکس

موتور سواری علی ضیا با چهره‌ای متفاوت همه را شگفت زده کرد.

به گزارش وقت صبح، علی ضیا متولد 26 شهریور 1364 در کاشان ، مجری است که فارغ التحصیل لیسانس رشته طراحی جامدات از دانشگاه آزاد کاشان می باشد که از 19 سالگی وارد رادیو شد و حالا بعنوان مجری موفق در تلویزیون حضور دارد.

موتور سواری علی ضیا کف تهرون / همراه با عکس

گویا موتور سواری امروز علی ضیا با چهره‌ای متفاوت که داره استایلش نشون میده همه رو به واکنش در صفحه اینستاگرام این مجری توانا وا داشته است.

مونا فرجاد دستگیر شد

مونا فرجاد با انتشار عکس جدید در فضای مجازی جنجال تازه ای به پا کرد.

مونا فرجاد دستگیر شد

مونا فرجاد بازیگر ترک زبان ایران است. مونا فرجاد بزرگترین دختر جلیل فرجاد است. مونا فرجاد به همراه خواهر خود مارال فرجاد جز بازیگران بی حاشیه هستند. مونا فرجاد بخاطر علاقه به نویسندگی علاوه بر بازیگری به نویسندگی نیز می پردازد. مونا فرجاد از سن خیلی کم در کودکی وارد دنیای سینما شد. در ادامه مطلب به زندگی خصوصی مونا فرجاد می پردازیم.

مونا فرجاد

مونا و مارال فرجاد بخاطر جایگاه پدرشان بازیگری را انتخاب کردند و جلیل فرجاد هم از ورودهای فامیلی به سینما دفاع کرد.

شاید وقتی صحبت از چهر‌ه‌های مشهور فرهنگی می‌شود غیر از هنرمند بودن آنها اینکه با چه هنرمندان دیگری نسبت فامیلی یا روابط دوستانه دارند هم برای خیلی‌ها جذاب باشد عده‌ای به این روابط اعتراض دارند و عده‌ای دیگر برعکس این روابط برایشان جذاب است در همین رابطه با خانواده‌های جلیل فرجاد که به همراه دو دخترش در عرصه بازیگری فعال هستند گفتگو کرده‌ایم که در ادامه آن را می‌خوانید.

«جلیل فرجاد» بازیگر سینما و تلویزیون از نوع معرفی شغل خود برای فرزندانش گفت: همیشه از تفاوتهای ماندگاری در این عرصه برایشان گفته‌ام و آنچه بیشتر از همه روی آن تاکید داشته‌ام پرهیز از تکبر و غرور است.

وی در ادامه افزود: یک بازیگر باید بتواند شهری را با محبوبیت همراه کند و درست و خوب کار کند نه برای تایید دیگران و رضایت گروهی خاص بلکه برای هنر خودش.

فرجاد درباره حضور فرزندانش در این عرصه بیان کرد: در ابتدا چون مشکلات و سختی‌های این را می‌دانستم علاقمند به ورود دختران نبودم زیرا اگر واقعا دنبال کسب درآمد بالا و یا امنیت شغلی و … باشید بازیگری گزینه مناسبی نیست اما با دیدن اشتیاق دخترانم تصمیم نهایی را به عهده خود آنها گذاشتم.

مونا فرجاد

وی همچنین تصریح کرد: کسانی که والدین یا اعضایی از خانواده‌شان زودتر وارد تلویزیون شده‌اند چند پله از سایر افراد ناشناخته بالاتر هستند.

جلیل فرجاد این روزها با تئاتر “کابوس شب نیمه آذر” در تئاتر شهر روی صحنه می‌رود که کارگردانی آن را علی کشوری برعهده دارد و از جمله بازیگران آن می‌توان بهرام ابراهیمی الهام چرخنده پویا امینی و … اشاره کرد.

 وقتی نقشی را به خاطر پول قبول کردم پدرم از من انتقاد کرد

«مارال فرجاد» بازیگر سینما و تلویزیون از تاثیر حضور در یک خانواده هنری در ورودش به این عرصه گفت: معمولا کسی که در خانواده بازاری یا کارمندی و یا … بزرگ شده زمینه شغلی آینده‌اش هم می‌تواند در آن عرصه باشد من هم در خانواده‌ای بزرگ شدم که هنر برایش ارزشمند بود و به طبع راه پدر را ادامه دادم.

وی از جذابیت شغل پدری گفت: وقتی پدرم را تئاتر و سریالهای مختلف با گریم‌های متفاوت می‌دیدم و هر بار تماشا می‌کردم که در او در قالب شخصیت‌های گوناگون رفته این را به بازی‌های دوران کودکیم وارد می‌کردم و همین تنوع برایم جذاب بود و البته جنبه شهرت و برخوردهای مردمی هم با پدرم بی‌تاثیر نبوده است.

مونا فرجاد

مارال در مورد انتقادهای پدرش به خود عنوان کرد: به خاطر برخی از کارهایم که به خاطر دوستی یا جنبه مالی انجام دادم به من انتقاداتی داشته و در کنار آن راهنمایی‌های مثبتی هم داشته‌اند.

مارال فرجاد درباره راهنمایی پدرش در ابتدای حضور در عرصه بازیگری تصریح کرد: سال 79 یا 80 کوچه اقاقیا را به من و مونا پیشنهاد دادند که ما به خاطر اینکه صرفا به عنوان بازیگر طنز تنها شناخته نشویم نپذیرفتیم.

متاسفانه بازیگرانی که در یک ژانر شناخته می‌شوند کمتر پیشنهاد حضور در عرصه‌های دیگر را دارند و کارگردان ها این ریسک را نمی‌کنند.

مونا فرجاد

«مونا فرجاد» بازیگر سینما و تلویزیون از تاثیر نقش خانواده برای حضور خود در عرصه بازیگری گفت: اگر پدرم در این عرصه نبود به طبع شاید رغبت زیادی برای ورود به بازیگری نداشتم و علاقه من شاید ریشه در این امر دارد.

وی همچنین اضافه کرد: گاهی به خاطر دختر جلیل فرجاد بودن به من پیشنهاد بازیگری می‌دهند و گاهی همین دلیل مرا نمی‌پذیرند.

مونا فرجاد تندترین انتقاد خانوادگی را از سمت خواهرش دانست و گفت: مارال گاهی از لحن و بیان من ایرادات جدی می‌گیرد که چرا محکم صحبت می‌کنم.

وی راجع به علایقش برای تجربه نقشهای متفاوت از جمله طنز بیان داشت: طنز توانایی می‌خواهد و من این ریسک را هنوز نکردم ولی در نهایت هیچ وقت برای پذیرش یا رد کاری ازطرف خانواده تحت فشار نبوده‌ام در تصمیم همیشه ازاد هستم.

کلمات کلیدی

علی ضیا , اخبار حاشیه , مونا فرجاد , مونا فرجاد و خواهر , مونا فرجاد و پدرش , مونا فرجاد و دخترش , بیوگرافی مونا فرجاد , همسر مونا فرجاد , طلاق مونا فرجاد , ازدواج مونا فرجاد

موتور سواری علی ضیا در خیابان های تهران

دکمه بازگشت به بالا